Wpis z mikrobloga

Mój znajomy ma urodziny niebawem, a właśnie finalizuje pozwolenie na broń. Stąd pomysł żeby może mu zakupić jakiś/jakieś przydatne gadżety do broni.
Z tego co mi powiedział to ma w planach kupić na start Smith&Wesson mp15 sport 2 z kolimatorem i chce zmienić sobie łoże, oraz CZ 75B z decockerem (cokolwiek to znaczy)
Czy jest coś co na 100% się przyda do jednej lub drugiej broni do powiedzmy 300zł?
Jako że kupuje nowe sztuki to domyślam się że jakieś wyciory czy inne rzeczy do konserwacji i czyszczenia będą w zestawie.
#bron #bronpalma #strzelectwo #strzelnica #pozwolenienabron
  • 17
@JemMandarynke:
Pas strzelecki, kabura, ładownice na magazynki, porządna opaska uciskowa.
Taki niemal niezbędny strzelcowi zestaw, którego skompletowanie zazwyczaj chwilę trwa, bo zawsze szkoda kasy.

Z innych przydatnych rzeczy, na które zawsze szkoda kasy:
plecak strzelecki (przydaje się system molle),
trenażer MantisX (do treningu w domu i na strzelnicy, ale to parę stówek),
nabój laserowy do treningu w domu (koło stówki),
Timer strzelecki (np. CED 7000).
@JemMandarynke: Magazynki. Starczy na dwa do auera i jedne do cz, a jeszcze zostanie na zbijaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaufaj mi, tego nigdy dość, a pistoletowe są max 2 w zestawie, a w AR15 jeden, więc i tak będzie musiał kupić.
@JemMandarynke: Prawdę powiedziawszy to nie ważne co kupi, i tak do wszystkiego potrzebuje jednej rzeczy - staze taktyczna. Najprawdopodobniej sam sobie tego nie kupi wiec zrób mu te przyjemność i zadbaj o jego bezpieczeństwo. Pamiętaj - staza taktyczna i trzymaj kciuki żeby nigdy jej nie musiał użyć