Wpis z mikrobloga

Mirasy oddałem fure do naprawy po stłuczce nie z mojej winy . Auto poszlo do aso w zamian dostałem auto zastępcze od ubezpieczyciela. Powoli zbliża się odbior auta z aso i tu mam parę pytań. Czy mogę zakwestionować to w jaki sposób auto zostało naprawione?? Tzn.,ze nie zostało przywrócone do stanu z przed kolizji. W aucie uległo uszkodzeniu podczas kolizji webasto które działo przed . Jeśli webasto by nie działało podczas odbioru jak to kwestionować czy się podpierać. Sprzedajcie jakieś protipy i na co zwracać uwagę.
#auto #samochody #aso #protipy #ubezpieczenie #wypadek
  • 11
@Niedzwiedzmin sytuacja wygląda tak , auto jest ze jestem za granicą a to w żonę uderzył gościu i to ona odstawiała auto do aso ,oględziny były 24 lutego i żadnego protokołu nie dostałem. Nikt nic no podpisywał. Trzeba będzie widze zadzwonić do warty.
@ceemack: kiedyś mi aso naprawiało auto po stłuczce, samochod dostał w bok i naprawa prawie 16k; przed odbiorem zrobiliśmy z panem kierownikiem serwisu pare kilometrów i wszystko zdawało się ok, więc podpisałem protokół i odebrałem naprawione aut; do domu wracałem autostradą i tak od 110-115 km/h koła z prawej strony, tam gdzie dostał, zaczynały strasznie buczeć; wróciłem do serwisu z reklamacją, no ale pan kierownik wyjął protokół, że odebrałem bez zastrzeżeń
Powoli się wyjaśnia pisana była cesja na warsztat który robi auto . I właśnie przesłano mi kosztorysy i protokoły z oględzin Czy w takim wypadku tez mam prawo kwestionować stan auta podczas odbioru. ??