Wpis z mikrobloga

Na rozbiórkę dwie tanioszki i dwa fajne Montale.

Al Haramain Detour Noir - 0,85 zł/ml
Właśnie przyszedł z ostatniego rzutu. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Przyjemny, uniwersalny i znacznie bliższy Laytonowi niż mogłaby to sugerować cena.

Michael Jordan Legend - 0,70 zł/ml
Słodka kawa. Byłem go ciekaw już od ponad 2 lat, kiedy do Doktor Miłość popełnił recenzję. Nie do końca wiem, dlaczego tak odwlekałem kupno, bo zapach jest lepszy i tańszy od zbliżonego Rochasa Man. W tym drugim nie mogłem znieść sztuczyzny i słodkości, natomiast w Jordanie jest to dla mnie już do zaakceptowania. Parametry jak dla mnie porównywalne albo nawet trochę lepsze.

Montale Chocolate Greedy - 2,60 zł/ml
Zapach z efektem wow. Jak wejście do domu, w którym pieką się czekoladowe muffinki czy inne dobrocie.

Montale Greyland - 2,80 zł/ml
NIe rozumiem, dlaczego o tym zapachu tak cicho na tagu. Wymieniany jako jeden z lepszych Montale. Tag jest zasrany Bentleyem Absolute za 250zł, a tutaj mamy coś, co Benka nokautuje. Zapach tak samo szlachetny i trocinowo-drzewny, jednak ma znacznie lepsze parametry, a i sam zapach jest moim zdaniem ciekawszy. Bardziej charakterny, zadziorny i intrygujący. Dużo pieprzu. To już na pewno nie jest ksiądz, ale wciąż w tartaku.

Lista rzeczy do dobrania.
Cebulomat 5 zł póki jest (jeszcze tylko kilka dni!) lub wawa.
Jak zawsze błyskawiczna wysyłka, chyba że będę musiał domówić szkła - będę informował na bieżąco.

#perfumy #rozbiorka
tangofever - Na rozbiórkę dwie tanioszki i dwa fajne Montale.

Al Haramain Detour N...

źródło: comment_1614337798B5Tp0mpF3FAgd0JUdFwQM4.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od tego momentu nie mam już szkieł 5 ml, oczywiście mogę lać 5 ml do 10 ml lub zamówić nowe. Dziesiątek i dwudziestek mam jeszcze po kilkanaście :)
  • Odpowiedz