Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, jak co tydzień polecamy się wraz z Leszkiem Milewskim. W piątym odcinku naszego szalonego programu będziemy chwalić Wartę Poznań, ujawnimy jakie warzywa sortował Mateusz Kuzimski w Anglii (spoiler: seler), odpowiemy na pytanie, dlaczego Łukasz Trałka nas w------ł, a teraz już nie, ale i obszernie pogadamy o trenerze Hyballi (Leszek wygrzebał parę interesujących historii z życiorysu trenera Wisły, m.in. o tym, jak nauczał innych trenerów w Niemczech i jak pojechał do Afryki po wiedzę).

Dzięki raz jeszcze za wszystkie komentarze sprzed tygodnia i mam nadzieję, że w tym tygodniu również podczas emisji będziecie uśmiechnięci jak ja, a nie rozczarowani jak Leszek. ;) Start jak zwykle punktualnie o 10.02 (o 10.00 ruszy odliczanie).

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/02/26/dwaj-zgryzliwi-tetrycy-dlaczego-warta-nie-nadaje-sie-na-film-a-hyballa-dazy-do-perfekcji/

Link do YT:

#weszlo #ligaminus #pilkanozna i tym razem pozwolę sobie zawołać #wislakrakow, jak coś, to o Wiśle jest mniej więcej od 10.30, wcześniej głównie Warta Poznań.
Jakub_Olkiewicz - Dzień dobry, jak co tydzień polecamy się wraz z Leszkiem Milewskim....
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jakub_Olkiewicz: O tyle mam problem z oglądaniem tego, że zawsze jak widziałem to miejsce z takiej perspektywy jak wasza kamera to prosiłem o Perłe czy tam Kormorana. Trzeba obejrzeć wieczorem ;d
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz mam takie poważne pytanie, które nurtuje mnie od dłuższego czasu. Mianowicie, czy Leszek jest nieślubnym synem Andrzeja Poniedzielskiego?
A tak poważnie, to fajnie się chłopaki uzupełniacie i przyjemnie się tej waszej serii słucha. Pozdrawiam serdecznie z nasłonecznionych kartoflisk południowej Małopolski (prawa strona Wisły).
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Ale mnie serce zabolało, gdy mówiąc o sporcie w Wielkopolsce, nie powiedzieliście o moim Lesznie i żużlu, a w Pile już tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) w Lesznie jest również ekstraklasa futsalu w ramach ciekawostki.

Odcinek najlepszy ze wszystkich chyba, miło się słuchało
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim :)

@Mikstolar: Wybacz, Leszno jest tak umiejscowione, że przynajmniej mnie się nie kojarzy ani z Wielkopolską, ani z Dolnym Śląskiem, tylko bardziej z "już prawie Zielona Góra". Swoją drogą też ciekawe że biała plama na mapie futbolowej pomiędzy Szczecinem, Lubinem i Poznaniem ma trzy klasowe kluby żużlowe :)
  • Odpowiedz