Wpis z mikrobloga

Mircy, gadałem ostatnio z kumplem i powiedział mi, że budownictwo na #pg jest mega trudne na 2 roku (wymienił mechanikę i fizykę), czy jako trójkowy uczeń (z tym, że raczej nie przykładałem się do nauki) dałbym sobie radę? Nie chciałbym też zakuwać nocek 5 dni w tygodniu.
#gdansk #studbaza #politechnikagdanska
  • 33
  • Odpowiedz
@steemm: zdajesz sobie sprawę z tego, że można jeździć po prywatnych budowach, sprawdzać je, podpisywać papiery i zarabiać za to pieniądze?
  • Odpowiedz
@sirky: zdajesz sobie sprawę że ktoś musi ciebie prowadzić żeby zrobić uprawnienia budowlane? Kończyłem elektrotechnikę która wg prawa pozwala zrobić uprawnienia do projektowania instalacji elektrycznych, na mój cały kierunek dwie osoby w to poszły z czego tylko jedna zdała egzamin końcowy na te uprawienia, reszta poszła w inne branże bo skoda było czasu na zbieranie wymaganego czasu potrzebnego by podejść do egzaminu. Po prostu są lepsze rzeczy do roboty niż
  • Odpowiedz
@steemm: No z tego akurat nie zdawałem sobie sprawy, to czy jest jakiś kierunek na pg warty zainteresowania? Co z inż środowiska (to chyba jest związane z hydrauliką)?
  • Odpowiedz
@sirky: wiesz, budownictwo jest fajne, ale trzeba sprawdzić najpierw jakie są opcje po jego skończeniu, są też uprawienia ograniczone, tylko nie wiem jak to ma się do prowadzenia później budów.
  • Odpowiedz
@sirky: nie warto. kolezanka konczyla ze specka z budowli morskich czy cos takiego. Mowi ze mega slabo z kasa, no chyba ze wyjedziesz i bedziesz robic za granica kontrakty.
  • Odpowiedz