Wpis z mikrobloga

Sorry Robaczki za jakość zdjęcia ale robione dachówką i z daleka xDD

Ogółem co dzisiaj jest za pokręcony dzień...
Byłam sobie w robocie, taki kontrolny wypad jak tam się kręci, musiałam pojechać do hurtowni Gordon zwrócić jedną część, rozmowa ze sprzedawcą:
Sprzedawca: numer klienta?
Ja:3*****
S: zwrot odrzucony
J: #!$%@??!.jpg
S: No daj to. O pudełko wgniecione -10%, na folii jest smar - 10%
J: to może jeszcze dni policzymy ile się spóźniłam?
S: WTF.jpg to będzie 10 zł dopłaty
J: error
Wszystkim polecam śmieszka w tym sklepie (#olsztyn) na lubelskiej, zawsze siedzi na krawędzi stanowisk z lewej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szybkie zakupy, powrót do domu, myśl, że trzeba psa wyprowadzić na spacer. Idziemy sobie grzecznie i #!$%@? policja. Prędkość jak na tak #!$%@?ą drogę to mieli zacną, a że ciepło całkiem jest i śnieg się topi to zostałam porządnie ochlapana błotem ( ͡° ʖ̯ ͡°) na pełnym #!$%@? wracam w stronę chaty żeby ich chwycić i zrobić inbe o nadmierną prędkość i zniszczenie mienia, w międzyczasie widzę jak #!$%@? sąsiad alkoholik, którego już jakiś czas chciałam #!$%@?, #!$%@? jak mały toudi w krzaki przed wioską ( ͡º ͜ʖ͡º). Akurat byłam na wysokości chaty i policja wracała, machnęłam ręką i się zatrzymali. Na pytanie o zniszczenie mienia i prędkość zaczęli przepraszać i obiecać, że się odwdzięczą ale interwencję mają. Zadałam im pytanko: ktoś wam chyba #!$%@?ł? Panowie niestety udzielili powiedzieli tylko, że nie mogą udzielać takich informacji xD pokazałam w których krzakach siedzi uciekinier ( ͡ ͜ʖ ͡) mam nadzieję, że trochę go potrzymają

Pozdrowionka dla #policja
Waderra - Sorry Robaczki za jakość zdjęcia ale robione dachówką i z daleka xDD

Ogółe...

źródło: comment_1614265955Ox3oqhaXF3IzLb1YjTOUpT.jpg

Pobierz
  • 7