Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nie wołam spamlistą bo zawołam jak już finalnie skończę - muszę i tak zacząć na nowo go budować na większej działce bo mi brakło kilka kratek i musiałem zwęzić klatki schodowe, a jak skończyłem budować wejścia do klatek schodowych to zauważyłem że mi coś się nie zgrywa i nie pasuje do wyglądu bloku i posiadanych okien. Plus jest taki że mam wreszcie tekstury do wielkiej płyty - dzięki ruskim forom o Simsach ofc. Przydała mi się ta cyrylica co się niedawno uczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bloksimsow #gry #simsy #thesims #grajzwykopem
MarianoaItaliano - Dzisiaj nie wołam spamlistą bo zawołam jak już finalnie skończę - ...

źródło: comment_1614206320m7OhRNLUaAn8zFkGRJyZgr.jpg

Pobierz
  • 15
@Zgrywus1: O panie, chodzi mi to po głowie od dawna tylko nie wiem czy silnik gry wyrobi tyle pięter i tyle okien, nawet nie wiem czy gra przewiduje taką długą działkę żeby ten blok postawić 1:1 jak w Katowicach. Budowałem kopię bloku z XV-lecia w Radomiu i gra mi zaczęła mi wariować przy dziesięciopiętrowcu z trzema klatkami, w sensie przestała pokazywać część okien i pięter, coś jak w dawniejszych programach 3D
Popracowałem trochę nad klatką schodową, proporcjami i już to lepiej wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zgrywus1, @PyraPrzeznaczenia, @Rv0000, @om9k, @AdrianJ, @Rski, @choochoomotherfucker, @szzzzzz, @whiteglove

Idę spać a jutro zabieram się za stronę balkonów i wnętrza, kuuurwa, 30 mieszkań !
MarianoaItaliano - Popracowałem trochę nad klatką schodową, proporcjami i już to lepi...

źródło: comment_1614217639H8yO5p3lyOXFCDAylOzdzq.jpg

Pobierz