Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Uprzejmie informuję iż mirek @bj0rn i @Miskaryzu wywiązali się z rozbiórki.

Na chwilkę obecną najbardziej podszedł mi Encre Noir. Eros jest strasznie słodki. Najpierw wali cię słodyczą a z czasem robi się delikatniejszy i kwiatowy, ale mam wrażenie że to damski zapach. Reszty jeszcze nie sprawdzałem ale wstępnie jestem zadowolony. Mogłem za to kupić zapas bolta na rok lub się po prostu umyć, ale nie ma co się ograniczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapachy brałem głównie dlatego że inni się na nie rzucali xD. Efekt jest taki ze nie mam nic na cieplejsze dni. Macie może do odlania?: D&G - Light Blue Intense, Savuage EDT, Acqua di Gio Profumo, Versace Pour Homme. Te zapachu się przewijają na tagu na okres wiosenny lub letni. Oczywiście wszystkie inne propozycje mile widziane.

#perfumy
ArniHell - Uprzejmie informuję iż mirek @bj0rn i @Miskaryzu wywiązali się z rozbiórki...

źródło: comment_1614195709MTFCGuR0IE8bpqGqXxUDqm.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pionas1337: nie mam pojęcia. Ja tego zapachu używam od 5 lat. Najpierw kupowałem Hugo Bossa. Później na Mirko ktoś napisał że Bolt jest tańszy i lepszy więc się przesiadłem. Trochę głupio mi było ale jak nie widać różnicy to po co przepłacać. To był/jest mój zapach na cały rok. Jeszcze nie słyszałem złego słowa na niego. W pracy podoba kobietą. Mojej narzeczonej też więc dla mnie idealnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArniHell: ano dzięki, polecam się na przyszłość ()
Dreamer trochę popuścił? Xd nie wiem czemu, ale w tej rozbiórce miałem już 2-3 zgłoszenia ()

edit widzę że to chyba zadrapana naklejka jednak