Wpis z mikrobloga

Zgodnie z krótką, bo dwuletnią, ale jednak tradycją, wołam was w dzień, w którym zaczyna się akcja najpiękniejszego serialu.
24 lutego o godzinie 11.30 Agent Cooper wjeżdża do miasteczka u podnóża dwóch bliźniaczych szczytów.
Oto listy z 2020 i z 2019 roku.

W porównaniu z poprzednim wołaniem, braknie kilku osób w związku z tym, że albo usunęli konto albo zmienili avatar ( @ThirtyDoorKey ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Nie prowadziłem, żadnych poszukiwań użytkowników o nazwach albo avatarach związanych z #twinpeaks. Po prostu, kiedy ktoś przeleciał mi przed oczami, to zapisywałem go sobie na taki dzień jak dziś. Także, jeżeli wiecie o istnieniu innych użytkowników, których avatar albo login nawiązuje do universum, to dawajcie znać a ja zawrę ich w przyszłorocznym poście (dobrze, żeby byli aktywni na wykopie).
Plus, pierwszy raz pojawiam się na grafice, bo paradoksalnie, ani razu wcześniej nie miałem avatara w konwencji TP ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyjątkowo pozwoliłem sobie na umieszczenie na grafice agentki @scully, ponieważ jest do nas życzliwie nastawiona, no i w końcu też jest z FBI, prawda?

@helloWisconsin @Wolowinka @MirabelleCooper @Maver87 @Lorne @TypowyPolskiFaszysta @DaleCooper @aaparatka @scharlottka @KillerBOB @Leland_Palmer @AlbertRosenfield @GianlorenzoB @shinoda1990 @6poziomprokrastynacji
J.....u - Zgodnie z krótką, bo dwuletnią, ale jednak tradycją, wołam was w dzień, w k...

źródło: comment_1614182270EPzr8RLbuyheerRSm01pcB.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz