Wpis z mikrobloga

"Słowo na niedzielę"

Facet jeśli ma wybór to stroni od kobiet które lubią się spotykać z roznymi goścmi i bawić się życiem. Jesli nie chodzi tu o zwykłe zwierzęce ruchańsko to facet nie zgodzi się na tryb w którym on kręci z kobietą a ona jeszcze na boku sprawdza sobie innych typów i frywolnie randkuje.

Laska? a #!$%@? lecimy przed siebie YOLO, fajnie jak nie bedziesz sie spotykał z innymi bo 'nie lubię się dzielić' ale przedstawiłeś mi jasno granicę ze mozemy sie spotykać podczas gdy ty bedziesz jeszcze obracać inne panny. #!$%@?, niefajnie ale wybieram tą wersję bo mi sie podobasz (charakter i zaradnosc a nie przypadkowe 190, zarost i sześciopak). Smutno, chlip ale wpadaj do mnie w sobotę pochillować. Nie jestem taka łatwa ale wez gumy.

Lepiej żreć tort w kilka niż gówno samemu. Życzę smutnego czwartku

#tinder #blackpill #rozowepaski #rozowe #zwiazki
  • 15
Czym innym jest dziewczyna, a czym innym żona. Przecież zdziry na żonę sobie nie weźmiesz? Więc nie przesadzaj z tym jedzeniem tortu w kilka osób.
@bronn: No nie wiem. Jedyne co moze okazac to troskę i 'miłość'. Ale to tez nic nie znaczy. Spotykałem się na fwb z 20 która miała tony #!$%@?ów za uszami a jak się widywalismy była najsłodszą dziewczynką robiącą mi obiadki, kupującą piwo, zgłaszającą chęć pomocy jak byłem chory i bedąca na telefon. Pomiędzy były historie z jej przebiegu i zdrad poprzednich facetów :)
Pomiędzy były historie z jej przebiegu i zdrad poprzednich facetów :)


@vauecki: Sam o tym napisałeś. Właśnie takich historii się słucha i ocenia kobietę, a nie przez obiadki czy schłodzone piwo.
Mam taką zasadę, że lubię popić z nowo poznaną kobietą na którymś spotkaniu, albo chociaż mało mówić, dużo słuchać. Zawsze się dowiaduję tego co chcę wiedzieć, ewentualnie od jej koleżanek przy dłuższej znajomości.
@bronn: Ale zaznaczyłem ze relacja fwb. Nie sądzę czy gdyby miała np Ciebie za potencjalnego partnera to mówiłaby o swojej przeszłości i luznym podejsciu do zdrad. No i tamtym wpisem zaznaczam fakt, że bycie miłym, troska czy nawet poczucie bycia waznym dla tej osoby znaczy całe NIC
Nie sądzę czy gdyby miała np Ciebie za potencjalnego partnera to mówiłaby o swojej przeszłości i luznym podejsciu do zdrad.


@vauecki: Mówią, bo kobiety lubią mówić i się chwalić. A alkohol im w tym pomaga. Usłyszysz, że tego oszukiwała tak, tego zdradzała tak, a ogólnie spała z 60 facetami i już wiesz, że związku z tego nie będzie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bronn: Ty mówisz ze mowią a ja mówię że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i najlepsze kwiatki wychodzą po czasie. Zadna laska nie zrobi z siebie zdziry ja ma faceta do wyrwania wiec relacje fwb czy inne przypadkowe pukanko zostawią dla siebie. Chyba żeś detektyw i sam to wyciągniesz
@vauecki: Bardzo łatwo się domyślić, albo dowiedzieć. Sam miałem to szczęście, że nawet gdy jedno i drugie nie działało prawdę słyszałem od koleżanek danej kobiety.
A wiedzieć musisz jeżeli planujesz coś poważniejszego jak choćby mieszkanie razem.