Wpis z mikrobloga

  • 12
@Asgareth wyobraź sobie że ostatnio złapałem gnojka co nieważna gaśnice chcial ukraść

A z takich hitów to jeszcze jeden gumowy dywanik , panel od radia na kasety czy jedni wyciągnęli z sprzedanego nam auta wszystkie żarówki.

Niektórzy złodziejstwo mają w genach
  • Odpowiedz
@Asgareth: a to często się zdarza akurat, prawdopodobnie dzieciaki jakieś sobie chciały porobić jaja, trochę bączków pokręcić. Zostawią samochód gdzieś parę ulic dalej i tyle będzie. U mnie w rodzinie był przypadek jakiegoś starego klekota, co mu się nawet drzwi nie domykały. Robotnicy nim w Szwecji jeździli na budowę. Pech chciał, że któryś mądry nie wyjął na noc sprzętu wartego dziesięć takich samochodów. Cud, że linka od sprzęgła się pieprzyła
  • Odpowiedz
Kto normalny kradnie citakaczento xD


@xydeN-: Ktoś, kto potrafi docenić takie wozidełko. IMO Cienki i Sej oprócz tego, że nie zapewniają żadnej ochrony to... zajebiste autka do miasta. Tanie, proste, zwrotne na parkingach, niektóre wersje silnikowe ekonomiczne i idealne wozidła do pracy dla jednej - dwóch osób. Rok temu miałem, jeździłem i złego słowa nie powiem. Zero problemu z parkowaniem, rewelacyjna widoczność, spoko dynamika silnika i wbrew pozorom to dość
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha na pych albo jakimś uniwersalnym kluczem, myślę że tam nie ma zabezpieczenia z technicznych wyżyn.

Co do powodu, to wg komentarzy mogło chodzić o felgi.
  • Odpowiedz