Wpis z mikrobloga

W nocy z niedzieli na poniedziałek przegoniłem #!$%@?ów na Kosmonautów (ulica obok). Uciekli czarnym kombi-suvem, prawdopodobnie Nissan X-Trail, numerów nie zapisałem niestety. Proponuję przejść się z policją do Żabki/PKO na skrzyżowaniu z Paderewskiego - oni tam mają monitoring, może coś się zobaczy.
@Asgareth
U mnie kiedys na osiedlu kradli tylko tego typu auta( w sensie stare)-bo bardzo latwo sie do nich wlamac i odpalic( a czasami sami wlasciciele zostawiaja takie samochody otwarte).
Okazalo sie,ze to banda lebkow tak kradla auta,zeby miec jak wrocic do domu z najbonady...

Inna sprawa,ze czesc osob sama sobie kradnie auta,zeby uniknac placenia oc w nastepnym roku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asgareth: to się złodziejowi nie opłaca pod żadnym względem, chyba, że jego kolega ma "cinkusia" do naprawy albo poprostu ktoś sobie ukradł żeby pojeździć kilka godzin i zaraz się znajdzie. Kradnie się dla części z czego ten co kradnie raczej tego nie sprzedaje na części tylko w całości do osoby która to tnie na części, więc jakby nie patrzeć zysk dla każdego jest za mały, bo ile można wyciągnąć z tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asgareth: może ktoś zepsuł jakiś mały plasticzek w środku i wie, że już drugiego takiego nie dostaniesz to #!$%@? cienkiego na taczki i pojechał do domu xdd