Wpis z mikrobloga

@Bounty: Warto również przypomnieć, że w repertuarze postulatów polityków конфедерации znajdują się także:

- zakaz rozwodów
- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- rozstrzelanie nieprzychylnych dziennikarzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy

A oszust @Asmo założył się o usunięcie konta, przegrał i konta nie usunął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LibertyPrime: Popatrz na ich konta. Przecież to zwykłe boty.
@Desde następny zbuntowany oskarek, którego szczytem humoru jest śmiechanie z papieża.
Śmieszne to było 10 lat temu, jak pół Polski łapało przez to ból dupy, teraz to jest dobre dla zaburzonych julek i oskarków z uszczerbkiem na mózgu w kształcie pioruna.
serrek, którego 80% postów to spam gówna, mimo, że dawno powinien usunąć konto tak jak się umawialiśmy (screen na górze). Ale
następny zbuntowany oskarek, którego szczytem humoru jest śmiechanie z papieża.

Śmieszne to było 10 lat temu, jak pół Polski łapało przez to ból dupy, teraz to jest dobre dla zaburzonych julek i oskarków z uszczerbkiem na mózgu w kształcie pioruna.

@Asmo: Bądźmy łagodni.
Największą żeżuncje muszą mieć ludzie, ze środowiska z którego to wypłyneło.

@Asmo: Nawet jeśli mają żeżuncję, to mi to rybka, mnie i parę innych osób bawi i resztę mam w dupie ¯\_(ツ)_/¯

Śmieszne to było 10 lat temu, jak pół Polski łapało przez to ból dupy

A jak widać nadal są ci, którzy przez to łapią ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Desde: Ja nie łapie przez to bólu dupy, tylko przez twoją monotematyczność. 10 lat temu pewnie sam się o to srałeś, jak większość ludzi (o ile w ogóle ogarniałeś internet poza minercraftem)

Nawet jeśli mają żeżuncję, to mi to rybka, mnie i parę innych osób bawi i resztę mam w dupie ¯_(ツ)_/¯

Kabarety pewnie cie też śmieszą co nie? xD
Kabarety pewnie cie też śmieszą co nie? xD

@Asmo: Pewnie się zdziwisz, ale


Ja nie łapie przez to bólu dupy, tylko przez twoją monotematyczność.

No to na pewno lepiej xD Już sranie się wyznawców papieżaka rozumiem, jakbym ja kogoś bezkrytycznie wielbiła i widziałabym, jak go szkalują, na pewno bym się #!$%@?ła. A że ty się srasz o monotematyczność? A co ci do mojej monotematyczności?
A już nawet gdyby tak cię bolała,