Wpis z mikrobloga

Jakież to ludzkie: nieustannie łudzić, że coś w tym żałosnym życiu da się jeszcze zmienić i znów się "sparzyć wkładając łapę tam gdzie gorące". Doprawdy, co ja miałem w tym pustym łbie, że darzyłem jedną babkę w robocie sympatią (niemalże pasująca do stereotypu mitycznej "szarej myszki"). Gadałem sobie wczoraj z kolegą, aż ten przeszedł na jej temat. W jednym zdaniu sprowadził mnie na ziemię niczym słońce Ikara - ta już ma faceta, robi on w tym samym kołchozie co ja, tyle, że na wyższym stanowisku. Jak ja niby k*rwa miałbym z nim konkurować? Starszy, takie 6 w skali ruchensteina (a zatem wyżej niż ja), wyższy wzrostem, i wyższy hajs, a co najważniejsze nie choruje na żadne skórne paskudztwo. Rzecz jasna koledze nic nie mówiłem, że ona mi się podoba - jeszcze bym zrobił z siebie większego debila niż jestem. Komisarz Ryba z tego popularnego mema ma niestety rację - nie ma żadnych "szarych myszek". Nie ważne jak bardzo bym obniżył swoje wymagania względem kobiet, to i tak będą ci lepsi w każdym calu. W końcu z czym ja chcę zawojować rynek matrymonialny - bezwartościowym pakietem genów? To jakby z jedną dychą w portfelu próbować zaimponować mieszkańcom podmiejskich willi. W sumie to i lepiej, że już to wiem, acz niby ciągle sobie przypominam, że normalne życie nie było mi nigdy pisane i tak czuję się skundlony w ch*j. Nie wiem, może na jakiś czas odpuszczę sobie Wykop, by to jakiś odreagować.
#przegryw #tfwnogf #nienawiscdosamegosiebie #przegrywpo30tce
CulturalEnrichmentIsNotNice - Jakież to ludzkie: nieustannie łudzić, że coś w tym żał...

źródło: comment_16141477942c3f6HOnTIWAM1T4Y0Klg4.gif

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@CulturalEnrichmentIsNotNice: szare myszki istnieją, jak najbardziej, ale one też chcą atrakcyjnych facetów, tak samo jak przegrywy marzą o fajnych laskach. Skąd wiem? Bo poznałem taką na studiach i byliśmy razem 5 lat, najlepsze co mnie w życiu spotkało. Kiedy byliśmy już razem to wyznała że kiedy widywała mnie na zajęciach to nawet nie sądziła że ma jakieś szanse bo jednak do brzydkich nie należę
Nie ma nadzieii dzis dla facetów poniżej średniej


@scotieb: wystarczy wyjść z piwnicy, aby zobaczyć na ulicach, w sklepach, itd. "brzydali" w związkach z kobietami, ale przegrywy ich nie widzą, bo mają klapki na oczach... Polecam przejść się na basen - tam to dopiero weryfikuje się uroda p0laków - same grubasy, łysole, sebickie mordy, a jednak z partnerkami (które też nie są 10/10), tylko że oni nie wiedzą, że tak nie
@Ranger: bo dla nich to nie zwiazki ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko chady maja zagwarantowaną miłość, wszyscy inni zyja tylko w zwiazkach opartych na korzyści, nie ma nic pomiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wszyscy inni zyja tylko w zwiazkach opartych na korzyści, nie ma nic pomiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ibralew: na korzyści z harnasia i 1,5k netto zarobionego na budowie albo kurierce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ranger: no wiesz to jest tylko stan przejściowy, aż pojawi sie chad ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic innego nie istnieje, nie ma miłości, nie ma wsparcia drugiej osoby, są tylko korzyści albo chad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@scotieb: no wiadomo wszystkie kobiety, ktore nie sa z chadami tak sie zachowują, wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wam jest po prostu wygodnie sobie takie rzeczy wmawiać, wtedy łatwiej jest zaakceptować własną samotność.