Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LuckyStrike Przecież nie zaprzeczysz, że historycznie mnóstwo chorób i epidemii wychodziło z Chin lub okolic, nawet zanim przejął ich komunizm. Ich dieta jest po prostu ekstremalna i może powodować powstawanie nowych chorób. Oczywiście nie mówię tu o jakieś dobrej zupce czy makaronie, sam uwielbiam azjatyckie jedzenie, ale wszyscy wiemy, że w Azji potrafią jeść powalone rzeczy i często na surowo.
Ogólnie - zjeść się da prawie wszystko. Kwestia przypraw ;)
Niestety w alko - to nie mógłbym spróbować takich krewetek :(
Ale reszta - spoko. Ta ryba w jajku jakoś specjalnie jest doprawiona?
pisałem o nich pracę licencjacka i poznałem dużo Chińczyków. Po wstępnej fascynacji zrozumiałem, że oni są mentalnie na poziomie późnego średniowiecza


@kcrgs: napiszesz więcej? pod pewnym względem pasjonują mnie chińczycy m.in. z manią bycia najlepszymi, czytałem kiedyś że np. oszukiwania na egzaminach albo czitowania w grach multiplayer nie traktują jako coś złego, to jest po prostu zmaksymalizowanie szans na sukces. przedziwny tok myślenia
To jest po prostu inna kultura, rozumiem ze rzeczy nieznane moga wydac sie dziwne i przerazajace. Ja tez nie lubie chrzastek i obgryzania kosci. Chiny sa wielkie a roznorodnosc potraw ogromna. Szanujmy sie wszyscy nawzajem a swiat bedzie lepszy. Peace

Wiekszosc epidemii w ciagu ostatnich 1000 lat pochodzi z Chin. Po prostu duzo ludzi tu mieszka i latwiej o rozprzestrzenienie takiego dziadostwa.

Skad w Tobie tyle nienawisci? Znasz osobiscie jakis Chinczykow? Byles
Morguliusz - > To jest po prostu inna kultura, rozumiem ze rzeczy nieznane moga wydac...