Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

podobno juz macie jakąś wersje brytyjską...dlatego Chiny mają zamkniętą granicę. Ogarnijcie się w końcu bo trzeci rok idzie jak w Europie nie byłem a strach tam jechać bo juz ponad rok sie z tym brandzlujecie a poprawy nie widać


@LuckyStrike: kolega z zaprzyjasnionego kanalu mowil, ze chinczycy przywiezli juz jakas odmiane do Kambodży, wiec pilnuj tam swoich kolegow :)
动态网自由门 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Free Tibet 六四天安門事件 The Tiananmen Square protests of 1989 天安門大屠殺 The Tiananmen Square Massacre 反右派鬥爭 The Anti-Rightist Struggle 大躍進政策 The Great Leap Forward 文化大革命 The Great Proletarian Cultural Revolution 人權 Human Rights 民運 Democratization 自由 Freedom 獨立 Independence 多黨制 Multi-party system 台灣 臺灣 Taiwan Formosa 中華民國 Republic of China 西藏 土伯特 唐古特 Tibet 達賴喇嘛 Dalai Lama 法輪功 Falun Dafa 新疆維吾爾自治區 The Xinjiang Uyghur Autonomous Region 諾貝爾和平獎 Nobel
@LuckyStrike: po co subowac, jak nic sie tam nie dzieje?


@tomszczyk: też czekałem, aż się znudziłem czekaniem, bo w każdym filmie była opowieść co będzie w kolejnej serii. Z relacji z Chin oglądałem jakiś czas Chinski Biznes.
@surlin: LOL

@LuckyStrike: Ciebie to śmieszy, ale to z naszych podatków będziemy płacić za działania dyplomatyczne aby Cię wyciągnąć :(

Nawiasem, jak Ci się podobają nowe edukacyjne komiksy Chin?
"zagraniczny śmieć" z obrazka miał nie założyć maseczki - więc chińczycy wrzucają go do odpowiedniego kosza na śmieci. (Podobne są o "zagranicznych śmieciach" które np. zamówiły jedenie na dowóz o 3 nad ranem [zakłócenie ciszy] itd.itd.)

Nie wiem w jakim rejonie
Pobierz surlin - > @surlin: LOL
@LuckyStrike: Ciebie to śmieszy, ale to z naszych podatków b...
źródło: comment_1614159303WweOUsrOCpljMLgB4AyNvE.jpg
@Manah: > 动态网自由门 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Free Tibet 六四天安門事件 The Tiananmen Square protests of 1989 天安門大屠殺 The Tiananmen Square Massacre 反右派鬥爭 The Anti-Rightist Struggle 大躍進政策 The Great Leap Forward 文化大革命 The Great Proletarian Cultural Revolution 人權 Human Rights 民運 Democratization 自由 Freedom 獨立 Independence 多黨制 Multi-party system 台灣 臺灣 Taiwan Formosa 中華民國 Republic of China 西藏 土伯特 唐古特 Tibet 達賴喇嘛 Dalai Lama 法輪功 Falun Dafa 新疆維吾爾自治區 The Xinjiang Uyghur Autonomous