Wpis z mikrobloga

Natrafiłem ostatnio na shota w którym Rafonix mówi że ma 15k miesięcznie kosztów stałych leasingi, chata, żarcie itd. Jak dobrze wiemy ma kontrakt z FB i wyciąga pewnie z tego 20-30 tys miesięcznie do tego dochodzą donjety, reklama GBS. Zastanawia mnie tylko jedno, że ten dzban jeszcze nie zainwestował w jakiś biznes, jego kariera w necie stąpa po kruchym lodzie. Wystarczy że Facebook nie przedłuży mu kontraktu i chłopak będzie musiał iść na etat. Ile można grać w GTA. Gdybym ja mógł zarabiać tyle siana miesięcznie już dawno miałbym swój biznes ale widocznie Rafon to #!$%@? dzban któremu się trochę pofarcilo i jedyne w życiu co potrafi to zamulać przed kompem i żebrać donjety. A wy mirki co myślicie?
#rafonix
#famemma
#boxdel
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Pytacz92 oj nie byku, mieszkam w niedużej miejscowości i wiem czego u mnie brakuje, gdybym przytulał jak Rafon 40 k miesięcznie już dawno miałbym swój biznes, a patrząc na niego to on #!$%@? połowę hajsu na dużą chatę i auto. Oby nie obudził się z ręką w nocniku jak Magical. Też też miał siana do #!$%@? a teraz zebra hajs na prąd.
  • Odpowiedz
@alien878:
Ja sie bardziej zastanawiam co fb ma z tego ze tyle płaci za streaming tam? Co to jest widownia rzedu 1k, czy ile lordonix tam ma, jeżeli na yt miał po okolo 10 do 20 k widowni? Pod tym wzgledem YT jest atrakcyjniejszą platformą dla rekmamodawców i nie trzeba tłumaczyć dlaczego. Pytanie kiedy fb dojdzie do wniosku ze nie wazne ile $$ beda w to pompowac, to i tak nie
WykopanyDzon - @alien878: 
Ja sie bardziej zastanawiam co fb ma z tego ze tyle płaci...

źródło: comment_1614124639op5hm407iy4FWIneRDfOpA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jeżeli na yt miał po okolo 10 do 20 k widowni?


@WykopanyDzon: xDDDDDDDDDDDDDDDDD 20k miał o akcji z napadem na u2 albo jak wyzywał Roksiarę. W 2017-2018 miał po 1k-2k widzów, potem trochę lepiej bo pewnie miał z 5k z tego co pamiętam.

Ja sie bardziej zastanawiam co fb ma z tego ze tyle płaci za streaming tam?

Stać ich to próbują zagarnąć swój kawałek tortu. Nie oni jedni oferowali góry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alien878: widzialem szota, ze chce otworzyć barbera w poznaniu. On by tam siedział, ludzie by przychodzili - gadali z nim i sie strzygli. Podobno już poznał jakiegoś barbera.
  • Odpowiedz
@marv0oo: w sumie mial tylko tyle od polowy 2018 i to nie zawsze - po kazdej gownoburzy typu: wyjasnienie wykopka, polamanie tibii tucznika, wyjasnianie afery pedofilskiej gurala itp mial w okolicach 15-20k. Od powrotu z dlive i polamania tucznika stale 10k+ az do usuniecia z youtube praktycznie. Strimy z gotowania oraz ogladania kamer monitoringu miejskiego. W hui ludzi to ogladalo i wysylalo donejty zeby zajrzal na kamere w #!$%@? dolnym bo
  • Odpowiedz
To nie chodzi o przebicie czegokolwiek, tylko zapewnienie sobie takiej pozycji na rynku, żeby im się to w jakikolwiek sposób opłacało. Google to na takim YouTubie ma straty finansowe, a jakoś dalej to ciągną


@marv0oo: źródło?
  • Odpowiedz