Wpis z mikrobloga

@Kikimore: ja się biorę powoli za unreal ale bardziej od strony programowania - kilka pomysłów na gry zaczyna kiełkować - szczególnie jeden :) a Ty chcesz w gamedev czy coś bardziej z tv?
  • Odpowiedz
przepraszam za brak polskich znakow, nie mam ich na tej klawiaturze


@Kikimore: Ogarniasz unreal i blendera ale nie potrafisz dodać języka w windowsie xD? Wystarczy dodać polish programmers klawiature w ustawieniach
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: Ja chcialabym tworzyc landscapes i creatures! Jak pracowalam jako designer i sculptor nie mialam nigdy fizycznego miejsca na wszystkie moje pomysly. Bardzo lubie tez virtual production i instalacje...tak ze zawsze lanscapes mysle!
  • Odpowiedz
@kryptomanix: tak, powiedzmy ze zaczynalam z tutoriale od Blender Guru, a w Unrealu to Unreal Sensei bardzo dobrze tlumaczy...a znalazlam pozniej PL tutors, po polsku! On jest swietny! ale powiem ci ze czesto mialam z 50 tutoriali otwarte na raz az mi sie plakac chcialo!
  • Odpowiedz
@reiz: Wlasnie nie wiem bo pracowalam w tv wczesniej i jeszcze mi sie bardzo podoba, ale tez architecture, instalacje i sztuka w ogole. Skupiam sie tylko na landscape na razie!
  • Odpowiedz
@Kikimore: Hejka, witamy cię w naszej społeczności :) prace bardzo mi się podobają. Sama ostatnio postanowiłam wrócić do digital paintingu. Oglądałam teczkę i mam pytania odnośnie Blendera oraz grafiki 3D. Najpierw wszystko rysujesz i później wklepujesz do programu?To od jakości rysunku zależy efekt końcowy w Blenderze, czy tam musisz dużo dłubać? Uwielbiam rysować i też podoba mi się grafika 3D, jednak to sam rysunek i praca własna z rysikiem dają największą
  • Odpowiedz