Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sądzicie, że polepszy się dostęp do komponentów w najbliższych 6 miesiącach? Aktualnie procki i karty pikują, ceny szaleją. Lapki z 2 letnim rtx2060, który nie jest demonem szybkości zaczynają się bez promek za 4 koła... Stacjonarki tak #!$%@?ło, że nawet nie biorę ich pod uwagę... Chyba na rtx3060 w lapku poniżej 4500 nie mam co liczyć, co nie? Tylko ja mam wrażenie, że aktualnie rozwój sprzętu prawie stoi w miejscu? Ciągłe braki, powalone ceny i nic się nie zapowiada na większe dostawy. #laptopy #pcmasterrace #komputery #zalesie
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To jest dolujace, bo chciałbym czekać, ale jeśli padnie mi laptop, (który już wrzuca artefakty) to obudzę się z ręką w nocniku i będę musiał kupić byle gówno...
@Rookie34: Jest szansa, że wbrew zapowiedziom co do wzrostu cen płyt głównych ogólnie nie tylko procki, ale praktycznie całe komputery stacjonarne, szczególnie z tego bardziej gamingowego segmentu pójdą w dół, bo będzie coraz większy zastój związany z kartami graficznymi - dużo mniej ludzi będzie składało nowe kompy. Tyle, że to oczywiście nie rozwiązuje samego problemu braku kart.

Zapowiedzi wzrostu wydajności 11. generacji wyglądają całkiem nieźle, a dalej pewnie będzie jeszcze większy
Lapki z 2 letnim rtx2060, który nie jest demonem szybkości zaczynają się bez promek za 4 koła


@Rookie34: Kilka miesięcy temu z 4k to conajwyżej mogłeś wyłapać 1660 Ti jak byłeś skłonny kupić zestaw z prockiem intela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc i tak nie ma tragedii.
Z drugiej strony mój znajomy kupił jakiegoś Omena z 2060 za 6k...