Wpis z mikrobloga

@bartush: na fakturze wszystko oddzielnie, nie wiem szczerze mówiąc gdzieś to mam niech biorą wszystko, jutro do nich zadzwonię, trzeba wnioskować o zwrot każdego elementu faktury oddzielnie :/
@puesmanana: panowie w wersji na komórki czyli mobilnej nie ma nigdzie ich regulaminu, dodatkowo w opisie jest zestaw, a gry w zestawie to tylko Astro. Nie dajcie sobie wciskać gownianych gier w premierowych cenach!
@puesmanana: nazywajac to co neonet sobie wymyslil - bundlem strzelasz sobie w kolano na starcie. albo znasz swoje prawa i umiesz analiziwac pozycje w ktorej jestes albo nie. nikt ci nie bedzie tlumaczyl krok po kroku co zrobic aby skutecznie odstapic od umowy... zabawa z neonetem jest wybitnie meczaca i czasochlonna ale da sie zwrocic towar kupiony w styczniu. obecnie nie mam wiedzy czy cos pozmieniali w automatycznych wiadomosciach, ktore otwieraly
@puesmanana: nie wiem o jakich 3 stowkach mowisz. u mnie do zwrotu do kazdego zamowienia bylo ponad 850 zl a zamowien mialem 4? 4x 850 zl to jest juz jakas cyfra konkretna. ale jezeli dajecie soba pomiatac - firmom, ktore sprawdzaja na co Was stac i na co moga sobie wobec Was pozwolic to juz Wasza sprawa...
@Wojtek1989PL: no ja nie zajmuję się w życiu handlem konsolami, dzwoniłem tam dzisiaj i ta kobieta po drugiej stronie słuchawki nie potrafiła mi nawet odpowiedzieć na pytanie - w ile dni mam odesłać konsolę po zgłoszeniu chęci zwrotu, także tam nie ma za wielkiego pola do dyskusji ;)
@puesmanana: no ale jak Ty sie pytasz Sklepu jakie masz prawa to jestes na przegranej pozycji, tak cie zakreca ze Ci sie odechce.
Kupiles towar, poczytaj na jakis wiarygodnych stronach jak skutecznie odstapic od umowy zawratej na odleglosc. To nie handel tylko korzystanie z praw, ktore bedac konsumentem posiadasz. Masz 14 dni na poinformowanie sprzedawcy o odstapieniu od umowy oraz kolejne 14 dni na zwrocenie towaru. Tlumaczyc tutaj nie zamierzam jak
@puesmanana: i dlatego szukales pomocy na wykopie? ...
a jak sie okazalo, ze trzeba umiec napisac 3 zdania mailem a czasami wyslac pismo to swierdzasz, ze jestes CEO Tesli i to nie jest warte Twojego bezcennego czasu? daj spokoj...
@Wojtek1989PL: ale nikt mi nie napisał, że trzeba mieć 3 zdania napisane :) mają do 16 infolinie w sprawie zwrotów to zapytałem tutaj, jak czytałem te wielodniowe przepychanki z nimi to mi szkoda nerwów, a tracę 20 zł za wysyłkę tylko :D