Wpis z mikrobloga

@wjtk123: jeśli sklep komputerowy poszedł w serwis i obsługę firm typu budowa podstawowych sieci i konfiguracja drukarek to dalej mogą robić niezłą kasę
  • Odpowiedz
@wjtk123: niby heheszki, ale chciałbym by moi rodzice mieli takie biznesy, bo jak kolega wyżej zauważył jak sklep przeszedł bardziej na serwis lub wysyłkę to mogą sobie dalej dobrze radzić, a wiele właścicieli biznesów takich jak kafejki czy wypożyczalnie w porę zwinęło interes i zainwestowało w co innego, tylko głupi woleli trzymać skansen by jeszcze do niego dopłacać latami.
  • Odpowiedz
@wjtk123: śmieszki śmieszkami, ale sklepy komputerowe powinny być wszędzie. Nie będę głupiego kabla utp zamawiać przez neta, gdzie w moim sklepie normalna cena to było 1zł/metr, a jak chcesz 10metrów to nie opłaca się przez allegro. Albo złączki, płyty cd/dvd/bd, gdzie sama przesyłka to problem
  • Odpowiedz
jeśli sklep komputerowy poszedł w serwis i obsługę firm typu budowa podstawowych sieci i konfiguracja drukarek to dalej mogą robić niezłą kasę


@mokry: ale to już nie jest sklep komputerowy
  • Odpowiedz
bo jak kolega wyżej zauważył jak sklep przeszedł bardziej na serwis lub wysyłkę to mogą sobie dalej dobrze radzić


@HetmanPolnyKoronny: Serwis to jest calkiem co innego niz sklep, nie da sie w pol roku przebranzowic. A instalowanie windowsa to nie serwis.

Nikt wysylko nie kupuje w malych sklepach bo raz, nie tak latwo je znalezc, dwa jest duzo mniejesze zaufanie.

poszedł w serwis i obsługę firm typu budowa podstawowych sieci i
  • Odpowiedz
@wjtk123: Mój tata miał wypożyczalnię kaset w naszym małym mieście. Byłem przez to znany, bo dzieciaki podchodziły do mnie i się pytały czy ma może ten tytuł, czy tamten xD Później doszły telefony komórkowe, jakieś akcesoria jak płyty CD, automaty do gier, a koniec końców skończyło się po prostu na handlu oknami.
  • Odpowiedz
@Raum: Ale jeszcze trzeba mieć dobry internet. A w takiej kafejce dodatkowo inne emocje, bo ludzie wokół, dużo lepszy monitor i osprzęt.

Wydaje mi się że w Korei takie były/ są. Tzn nie byłem tam ale widziałem kiedyś film o tym że w Korei bezdomni mieszkają w takich kafejkach bo płaci się za dobe i są darmowe przystawki oraz kawa.
  • Odpowiedz