Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
Nowy tydzień - nowy flipper w skrzynce, więc postanowiłem przeanalizować triki, którymi posługują się na ulotkach zaśmiecających bloki.

Stylizowanie pisma na pisane od ręki. Stary człowiek, a tacy w większości zasiedlają wielką płytę, pomyśli, że ktoś się fatygował ręcznie.

Podpisywanie się imieniem, przestawianie się jako młode małżeństwo, co ma na celu wywołanie wrażenia, że ledwo uciułali pieniądze

Rysowanie kwiatków, bombelków, ludzików trzymających się za ręce. Budowanie zaufania

Kupowanie za gotówkę. Szybko i bezpiecznie - kasa do ręki

P. S. Zakładam album na flipperskie ulotki, każda będzie teraz pieczołowicie przechowywana, a do internetu wrzucane info, że numer telefonu jest flipperski

#nowahuta #krakow #natropieflipperow
DerMirker - Nowy tydzień - nowy flipper w skrzynce, więc postanowiłem przeanalizować ...

źródło: comment_1614072877b5eCyjsTLD2fYrePMj7uzn.jpg

Pobierz
  • 55
@apatozaur: raczej nie chodzi o to, że kogoś stać na mieszkanie, a o całą tę otoczkę - od notorycznego zaśmiecania klatek i skrzynek pocztowych, do zwykłej, ludzkiej nieuczciwości i robienia starszych ludzi w konia, wkręcając im bzdury równe tym, jak na pokazie garnków w ich okolicznym domu kultury. ja też tępię takie zachowanie, bo to nie ma nic wspólnego z uczciwością i moralnością.