Wpis z mikrobloga

Do "sukcesu" jareczka dokładać nie mam zamiaru i utrzymywac z moich podatków. A jareczek rejestruje się w PUP jako bezrobotny i ma ubezpieczenie z tego za darmo,bo zawód jutuber ZUS nie musi płacić. Także zachęcam dzwonic do PUP Białystok 85 747 38 45 lub 85 747 38 46 że jareczek ma dochód i nie ma prawa do rejestracji jako bezrobotny
#kononowicz #menel #patostreamy
  • 16
@William2290: Generalnie chyba wybicie się na szkolnej nie jest mega trudne jeśli ma się z 2 szare komórki. Ale raczej mało kto próbuje bo to się wiąże z sporymi konsekwencjami i trzeba iść na kompromis że jednak trzeba poświęcić sporo godności. Gra nie warta zachodu. W ostatnim czasie jedynie Olgierdano coś fajnego robi bazując na szkolnej, ale w sumie na dłuższą metę po prostu mówi na głos to co widzowie szczocha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Możliwe że z tego samego powodu dla których US się nie dobrał do niego, pieniążki formalinie nie idą na niego więc jest bezdochpdu.

@William2290: Nie jest to nieuzasadniona wątpliwość. Zastanawia mnie tylko, czy jak się zgłosi do US że "jest taki a taki kanał, istnieją podejrzenia że jest zarejestrowany na słupa bo właściciel chce unikać podatków" to oni to olewają sprawę i nie prześwietlają sytuacji czy jak? Bo zgłoszenia na bank
@Zwanek: cokolwiek nie napiszesz do IUS Białystok odpowiedzą Ci gotową formułką, ciężko stwierdzić czy w ogóle tam ktokolwiek coś prześwietla lub w ogóle działa w tej sprawie. A ZUS to nawet nie odpowie, a obstawiam że to on może najwięcej domagać się od jareczka za ostatnie już prawie 4lata
Do "sukcesu" jareczka dokładać nie mam zamiaru i utrzymywac z moich podatków. A jareczek rejestruje się w PUP jako bezrobotny i ma ubezpieczenie z tego za darmo,bo zawód jutuber ZUS nie musi płacić


@William2290: Popieram w 100% i sram na menela ale też się zastanawiam dlaczego ten czterokopytny monster tak siedzi w cieniu? Czyżby US się już zainteresował jego dochodami? Na dwulicowego rudego i zakłamanego oblecha też sram po ciężkiemu.