Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: W opisanym przeze mnie przypadku niestety się na to nie zdecydowano. Strasznie zburzyło to moim zdaniem dotychczasowy ład - powyłaziły wszędzie czteropiętrowe bloki. Jest łyso i betonowo. I tak jak wspomniałem brakuje cienia i kojącego szumu topol.
  • Odpowiedz
zapędami bambinistycznymi


@Pethaf: Wow, to jest niesamowite, że udało ci się wstawić najsłynniejsze słowo wśród wykopkowych twardzieli aka psychopatycznych piwniczaków pod postem o wycince drzew ( _)
  • Odpowiedz
@thewickerman88: brązowe pnie w środku są tu nie dlatego, że gniją, a dlatego, że pień dzieli się na biel (część zewnętrzna) i twardziel (część wewnętrzna) xdd ale trzeba oczywiście napisać co popadnie dla plusów. i niestety tak się składa, że jestem tu ekspertem, nawet na moim profilowym możesz zaobserwować to o czym mówię + zapraszam do wpisania w google "twardziel drzewa"
  • Odpowiedz
@zona_komornika: Nie no spoko, tylko nie wszystkie drzewa mają twardziel. Mogą mieć fałszywą twardziel, niezabarwioną lub jej nie mieć w ogóle. Umiesz rozpoznać gatunek ze zdjęcia, ze stwierdzisz, ze tam na bank jest biel i twardziel? No iglasty to nie jest na bank, jeśli to lipa, to twardzieli nie byłoby widać, bo ma niezabarwioną, wiec jak najbardziej może być to rozkład drewna przez np grzyby
  • Odpowiedz