Wpis z mikrobloga

@kosti9191: fap fap. Ja Tam nie zmieniam na radiowy dowód Bo skoro na ulicy Marty płatnicze na 5dych kroją skanerem to dowód też trzepną. Pik I puk puk brał pan kredyt. Pi3rdole Taki dobrobyt zeby jeszcze za złodzieja po sądach biegać I płacić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pik I puk puk brał pan kredyt

@FulTun: największym śmiechem jest to, że w kraju nad Wisłą nadal takie wałki przechodzą i są powszechne, a na koniec to ty jesteś winien i masz spłacać a nie ten co to udzielił bez dostatecznej weryfikacji.
Oczywiście że można temu przeciwdziałać, trzeba tylko zapłacić BIK'owi co roku... :D
Ciekawe że państwo nic w tej kwestii nie robi.
Taki atak jest możliwy


@GoracyStek: https://www.youtube.com/watch?v=VVIt-Bqgwbo

W moim rejonie jeździł tramwajem facet o 2 kulach udający kalekę w tramwaju z przewieszonym etui z laptopem " złapali go " mało ze miał tam terminal, laptopa to do kompletu zaj3bistą cewkę spiralną i smartfona na włączonym wi fi tym sprzętem kroił klientów zbliżeniowo z pieniędzy z kart płatniczych i przejmowania płatności telefonem, zegarkiem.
Tutaj możesz kupić etui do dokumentów przeciw kradzieżowe RFID https://allegro.pl/oferta/etui-antykradziezowe-na-karty-platnicze-rovicky-9497883533?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YTM0MTNmNDQtMzAwNS00ZDdhLWE2NjYtZjM0MjQ4NzlkM2M1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=3e790fff-bb0a-45ce-94d7-b747a0c8fb96
@FulTun: widać że wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia. Procedura chargeback jest wykonywana przez bank. Korzystałem już z niej i jest banalnie prosta i skuteczna.
@dthprf: Niestety płacenie za BIK może nic nie dać :/ Te instytucje, które dają kredyty najczęściej nie korzystają z BIKa, bo nie ma takiego obowiązku. Tak naprawdę, żadna instytucja finansowa nie ma obowiązku korzystania z BIK.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alinous: poczytałem i masz racje. Później się bujasz po sądach. Dramat jakiś, weryfikacja tożsamości leży przecież po stronie udzielającego tych wałków.