Wpis z mikrobloga

Bycie w Polsce konserwatystą to blokowanie wszelkich zmian, które mogłyby ułatwić innym życie bez wpływu na własne.

W Polsce jak nigdzie w Europie jest dziwna tendencja do kontrolowania sumienia obcych ludzi. Sprawa aborcji jasno to pokazała, jak również szum wokół homo związków.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt #aborcja
O.....z - Bycie w Polsce konserwatystą to blokowanie wszelkich zmian, które mogłyby u...

źródło: comment_1614015127c5nsFm5k9bauOpqJs8ErE2.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ojciec_Slabeusz: to nawet nie bycie konserwatystą tylko bycie typowym polakiem, są ludzie którzy z polityką nie mają nic wspólnego a i tak chcą kontrolować jak inni żyją i zabraniać czegoś "bo tak"
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: Zawsze mnie zastanawia ta tępota niektórych ludzi, którzy z jednej strony płaczą, że wściekłe lewactwo atakuje ich kościółki, robi jakieś waginy na kiju czy inne "profanacje". A nie zauważają, że jak tego lewactwa nie opluwali to tych straszliwych ataków nie było albo występowały sporadycznie.
Teraz co chwile się słyszy o pomazanym kościele, ale fanatycy z krzyżem w mózgu nie wyciągną wniosków, że po prostu może za bardzo #!$%@?ą społeczeństwo,
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: Ale czy to źle, że u nas konserwatyzm znaczy dokładnie to, co ma znaczyć?

Jak 10 lat temu jeszcze byłem (tfu) liberałem i słuchałem TokFM, to była tam piękna rozmowa z belgijską marksistką Chanelle Mouffe. Ona lata temu zżymała się na zachodnią scenę polityczną, która nie oferuje wyborcom prawdziwego wyboru. Jej zdaniem partie prawicowe przeszły na pozycje centro-lewicowe a lewicowe jeszcze bardziej w lewo. Tym samym na scenie politycznej
  • Odpowiedz
@nieprawdopodobnainterwencja: tylko to obecnie nie jest żadne yin i yang, tylko konserwy narzucają normalnym ludziom swoje poglądy, utrudniając im życie, a w przypadku zakazu aborcji nawet je niszcząc młodym kobietom. Oni niczego nie blokują, tylko nas cofają - nasze babcie mogły sobie zrobić przysłowiową skrobankę na zawołanie, u nas myślą jak będą karać kobiety za usunięcie ciąży z uszkodzonym płodem. Już nie wspominając o pomysłach zabronienia rozwodów. I to wszystko
  • Odpowiedz
Jej zdaniem partie prawicowe przeszły na pozycje centro-lewicowe a lewicowe jeszcze bardziej w lewo.


No a w Polsce od lat 90 SLD było partią lewicową tylko z nazwy, bo w rzeczywistości przypominała raczej zachodnich konserwatystów, inne partie to była albo prawica, albo skrajna prawica. W Polsce polityczne centrum przesunęło się tak bardzo na prawo, że w zasadzie z naszego punktu widzenia taki Trump to skrajny lewak, bo popiera prawa osób LGBT, gdzie
  • Odpowiedz