Wpis z mikrobloga

@trogatelnaya_raduga: Zastanawiające jest to, że cena jest na bańce, nikt normalny i rozsądny nie dokupuje teraz BTC, a jednak rośnie. Choć coraz wolniej. Możliwe, że to powoli koniec wzrostów, media już wykrzyczały co miały wykrzyczeć, Elon popisał już co miał popisać. Co dalej? Więcej nowego narybku już się chyba nie złowi, więc cena będzie nurkować. Pod to gram.
@trogatelnaya_raduga: w ostatnich miesiacach wrzuciłem w to kilka tysięcy i obserwuje co się dzieje. Jak ciekawostke moge napisać, że gdy instalowałem aplikację ,z której korzystam do handlu krypto czas weryfikacji zajmował 4 dni.
Dzis znajomi w pracy którzy na fali chcą kupować czekają na podobna weryfikacje do 6 tygodni( ͡° ͜ʖ ͡°) Miejace akcji dojczlandy.
@dprtd: Bo nie mam na to czasu, potraktowałem to jako lokatę i nie chce mi się zaglądać do portfela częściej jak raz w tyg. Raczej wychodzę z odważnego założenia, ze co bym nie zrobił to za rok będę miał tyle samo (w najgorszym wypadku), lub w najlepszym - więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)