Wpis z mikrobloga

Pomału rozglądam się za nowym autem i powiem szczerze, że jestem zawiedzony brakiem opcji xD Także chyba mercedesa clk wymienię na kolejnego clk albo clsa 500 ¯\_(ツ)_/¯

Szukam zabawki na weekendy (najlepiej v8). No i tu jest problem, bo fajnych rzeczy nie robi chyba nikt poza mercedesem. Napaliłem się na e92 335i, ale im więcej czytam, to tym bardziej jestem przekonany, że nie dam rady utrzymać tego auta. Z audi kompletnie nie ma wyboru w przedziale 40-60k. Myślałem jeszcze o mustangu, ale te na które mnie stać mi nie leżą. Nissany 350/370z są w kompletnie nieadekwatnych cenach. Coś mi umknęło czy w dzisiejszych czasach faktycznie już nie ma co kupić jak się nie ma worka siana xD #motoryzacja #samochody #mercedes
  • 14
Napaliłem się na e92 335i, ale im więcej czytam, to tym bardziej jestem przekonany, że nie dam rady utrzymać tego auta.


@Czarna_ksiazka: nie jest tak źle jak piszą, jeżdżę tym na daily. To nic więcej niż trójka z fajnym silnikiem. Choć rozumiem ból, sam szukałem rwd z automatem, min 6 garów i turbo lub v8 i wybór był bardzo ograniczony.

Tylko w Polsce to od 60k w górę dopiero warto szukać
@Atreyu: może jestem skrzywiony, ale CL mi się nie podoba xD Sąsiad ma, ostatnio obok zaparkowałem i przy CLK wyglądał jak dziadek, zwłaszcza z tyłu. No, a 335d w sumie fajna opcja, wezmę pod uwagę mimo że jestem z dieslami na bakier.

nie jest tak źle jak piszą, jeżdżę tym na daily.

Obejrzałem całą serie auto-bachusa o 335i i jestem przerażony xD Facet 15k wpakował w remont i po 4k km
S4 B7, A8 D3.


@piwakk: okropnie podsterowne z uwagi na ciężkie silniki daleko za przednią osią. Nic fajnego

W dodatku nie jadą. Chciałem kupić S8 D3 450KM i to jedzie ledwo jak 335i 300KM w serii
@Billybob: to życzę powodzenia, piekne auto. Czytałeś coś o tych silnikach? Bo alternatywnie rozglądam się też za E-klasą z tą jednostką, ale nie znalazłem za dużo informacji (a to chyba dobrze, bo to znaczy, że nie ma dużo problemów xD)