Wpis z mikrobloga

Wołam w komentarzach fantastyczne 3000+ osób które zaplusowały wpis badający zainteresowanie przeglądem foteli biurowych ze średniej i wyższej półki. https://www.wykop.pl/wpis/54701291/co-byscie-powiedzieli-na-testy-25-modelow-foteli-b/
Niedawno udało mi się zarezerować salon dla siebie po czym nagrałem materiał do filmu. Choć w zamyśle miałem zmieścić całość w pół godziny to wyszło jak wyszło i będą dwa filmy po pół godziny. Wiem, dużo, ale jest zastosowana formuła do ich przeglądu a ja celowo nie testowałem ich wcześniej aby dać Wam faktyczne pierwsze wrażenia (zaledwie kilka z nich znałem).
W filmie porówuję fotele pod względem wyglądu, możliwośći regulacji, łątwości obsługi, komfortu, luzów w mechaniźmie, poziomy hałasu, użytych materiałów oraz dostępności opcji z zagłówkiem. Sorry @tapirro ale nie było możliwości zmierzyć ich elektrostatyczności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej link do pierwszego filmu. Myślę, że na końcu drugiego zrobię podsumowanie w excelu, a drugi film planuję wyedytować w przyszły weekend. W najgorszym wypadku ukaże się w poniedziałek lub wtorek 1-2 marca.
https://www.youtube.com/watch?v=2LL2w-TwYcM
W filmie pojawią się poniższe fotele, według ceny od najtańszego (wg. moich obliczeń) za 2000zł do 2800zł:
Producent - Model
Viasit - Kickster
Mobili - Nero
Actiu - Stay
Orangebox - Do
Interstuhl - Every
Viasit - Drum Back
Actiu - Trim
Orangebox - Kirn

#paniekierowniku #meble #fotel #fotelbiurowy #stanowiskogracza #ergonomia
silentpl - Wołam w komentarzach fantastyczne 3000+ osób które zaplusowały wpis badają...

źródło: comment_16139339564ueWoWOC9kMsDub8v3ec3M.jpg

Pobierz
  • 264
@silentpl: Super film. Jednak jak tak patrzę to nie wiem ile musiałbym wydać na fotel jak chciałbym kupić - bo szerzę mówić wszystkie te fotele są takie mega "zwykłe" (no może 2 się wyróżniają, ten biały i ten ostatni). Aż strach oglądać będzie następny film z droższymi fotelami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Variv: polecam zajrzeć na strony producentów tych foteli a zobaczysz w jak wielu kolorach są one dostępne. Tutaj, w salonie, mieliśmy wystawę do porównania przez klienta więc jako że to są tylko do porównania funkcji to są one w kolorach neutralnych. Rzecz w tym że do domu raczej chcemy mnie neutralne i stąd ma powyższa sugestia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomdeX: tylko No właśnie, nie mam pracy zdalnej, przy biurku siedzę teraz tylko jak coś na studia robię, a jeszcze rok studiów został. Więc tak w sumie z doskoku. Aktualnie mam takie właśnie giwniane za 150 zł chyba, które z 10 lat mam na pewno. Jak nie więcej.
@silentpl: trochę nie rozumiem, z czego wynikają tak wysokie ceny przedstawionych foteli. Niedawno do firmy kupiliśmy fotel za 1800 zł, który miał praktycznie wszystkie możliwe funkcje oraz zagłówek, do tego jakościowo zajebisty. Na filmie nawet nie ma takich z zagłówkiem, co jest dla mnie must have.

Pracownicy siedzą na fotelach kosztujących po 800 zł za sztukę, jedyne czego im brakuje to zagłówek. Na prawdę są bardzo wygodne i mają wiele opcji
@Fingal: no ogólnie to zastanawiałem się nad czymś w okolicy 500 złotych, ale od biedy mogę dołożyć nieco więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@matixrr: w takim razie wstrzymam się z zakupem, bo już miałem się wybierać do Ikei, ale właśnie może coś lepszego by się znalazło ;)
polecam zajrzeć na strony producentów tych foteli a zobaczysz w jak wielu kolorach są one dostępne. Tutaj, w salonie, mieliśmy wystawę do porównania przez klienta więc jako że to są tylko do porównania funkcji to są one w kolorach neutralnych. Rzecz w tym że do domu raczej chcemy mnie neutralne i stąd ma powyższa sugestia.


@silentpl: Brzmi logicznie. Ja mam pewnie trochę spaczony gust przez "gamingową" stylistkę. Mam gamingowy kubełkowy fotel