Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo: Nie wiem czego nie rozumiesz, jesli mój znajomy ciężko #!$%@? w robocie na budowie, i ma trójkę dzieci, a ja nie mam ani jednego, nie jestem w wieku <26 czyli płace podatki to kibicuje mu żeby miał to 500+. Ale jak patologia bierze kase tylko za bycie bejem na osiedlu to trochę nie halo. Ogólnie nie powinno być żadnego socjalu w tym kraju, a cała ta kase przeznaczyć na służbę
@binarna_marchew No tak.
Przeciętny Kowalski płaci podatki na wszystko szkoly, szpitale. Ze składek zdrowotnych płacisz na lekarza rodzinnego raz do roku, choć mozesz nie chodzić do niego przez 5lat. Ale o tym sie nie mówi
@lubie_piwo ja, bo jako wykształcony zdrowy bezdzietny człowiek nic mi się nie należy, za to moje podatki idą na TvPiS, 500+, 13,14emeryture i różne inne gówna.
Poza tym uważasz, że jak się ktoś nie zgadza z rozdawnictwem to ma nie brać?
Internetu nie było to tylko matka wiedziała, żeś debil.
@lubie_piwo: dlatego jestem zła, bo (niezależnie od władzy):
- policja jak potrzebowałam nie pomogła, a jeszcze postraszyła posądzeniem o pomówienie, bo gość siedzący za gwałt w UK nie ma teczki w PL
- do lekarza zawsze musiałam prywatnego, a jak nawet nie to musiałam w środku dnia i lekarz olała/przepisała leki których od 2 lat nie ma na rynku
- jak miałam 17 lat to ginekolog mnie popędziła - jedyna droga
@lubie_piwo: Jestem bezdzietnym 30 letnim kawalerem z wyższym wykształceniem, pracującym na umowę o pracę.
Nie ma bardziej dojonej grupy w tym kraju niż bezdzietni pracujący kawalerowie po 26 roku życia.
Po #!$%@? mi wykształcenie, uczciwa praca. Mogłem #!$%@? zostać patusem i narobić dzieciaków, wszystko bym dostał a tak jak frajer muszę takie patusiarnie utrzymywać płacąc coraz wyższe podatki.
Jedyne co dostałem od tego koszmarnego rządu to podwyżki i kolejne podatki/daniny czy
@Krs90: nie #!$%@?ą, weź najprostrze dane od gusu:
- liczba osób biernych zawodowo
- bezrobotnych
- osob pracujacych
- z tego osob pracujacych na minimalnej
- osob na zasilkach (niepelnosprawnosc, emerytura, renta)

Stosunych tym którym obiecano coś do tych, którym nie obiecano (nie biorąc pod uwagi 500+) to 52% do 48%.
Mając na myśli coś obiecano mam na myśli same ekstra emerytury, wyższą minimalną i zwiększone zasiłki dla bezrobotnych.
Do tego
Jak jeszcze rzucą rewaloryzację 500+ przy 2023 to w ogóle, zostanie nam kupić bilet w jedną stronę za granicę.


@binarna_marchew: Najgorsze jest to że... to będzie jedyna droga. Ludzi utrzymujących ten cały cyrk będzie się doić coraz mocniej, aż w końcu ponownie zacznie się wyprawa za granicę Wielkiej Polski Wstającej z Kolan.