Wpis z mikrobloga

@Bounty: Warto przy okazji nadmienić, że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- zakaz rozwodów
- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- rozstrzelanie nieprzychylnych dziennikarzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy

A oszust @Asmo założył się o usunięcie konta, przegrał i konta nie usunął
@Bounty: Przegrałem? Ktoś miał wyraźnie problemy z czytaniem. Wyciąganie wypowiedzi, a często screenów wypowiedzi polityków (często przed postaniem samej konfederacji) okraszając to jako postulat partyjny, można skomentować tylko xD
Ten jak mu tam serrek, dobrze o tym wiedział, bo nawet jeden z użytkowników mu to podkreślił, po czym został nazwany moim multikontem xD
Usunął bym konto, gdyby to był postulat partii konfederacja, ale jak pisałem, nie udowodi tego, bo czegoś takiego
A.....o - @Bounty: Przegrałem? Ktoś miał wyraźnie problemy z czytaniem. Wyciąganie wy...

źródło: comment_16139144305uZjquPWX76PFdW1N0JqOq.jpg

Pobierz
@Bounty: Przecież już to wielokrotnie pisałem, idąc w tą stronę dlaczego Serrek nie usunął konta tylko dodał mnie na czarną i gościa, który mu to wypomniał? xD
W życiu bym się nie zakładał o wybory w USA, bo sam wiesz, że przewidzieć wcale nie było łatwo, a nawet bardzo dużo zwiastowało na to, że Trump to przerżnie.
Nawet w sumie miałem to gdzieś, bo nigdy nie byłem specjalnym zwolennikiem Trumpa, ba
@Asmo: no dobrze, w takim razie nie mamy o co się kłócić, ja Cię nie wołam do tych wpisów, możesz dać tag na czarno. Niemniej jednak dalej będę szkalował tutaj narodowych socjalistów, bo to nie tylko obowiązek ale i przyjemność( ͡° ͜ʖ ͡°)