Wpis z mikrobloga

@Dambibi Wczoraj zrobiłem coming out jako zandbergista, ale uczciwie muszę przyznać, że te dane nie odzwierciedlają realnego wynagrodzenia w tym zawodzie. W budowlance jednak sporo pieniędzy idzie pod stołem. Co nie zmienia faktu, że Mentzen jest zupełnie oderwany od rzeczywistości z tym swoim "gdybyś się uczył i wcześniej wstawał, to byłbyś Elonem Muskiem".
@Dambibi:

Coś jeszcze, kuce?


Tak i to sporo, wy ekonomiczni abderyci.

1. Zestawianie mediany wynagrodzeń dla całego kraju z cenami w największych miastach to debilizm bo wynagrodzenia w największych miastach są znacznie wyższe niż dla całego kraju (także w tych samych zawodach).
2. W dużych miastach mieszka zaledwie kilkanaście procent mieszkańców tego kraju. Zdecydowana większość populacji mieszka w miejscowościach do 50 tys mieszkańców i to one są reprezentatywne dla Polski.
3.
@Dambibi: lol gościu zestawił medianę ogólnokrajowa z najdroższymi cenami za metr w Polsce, a Ty lyknales( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podpowiem Ci w wawce się lepiej zarabia niż w innych miastach.
Po drugie metzen nie mówił tylko o malarzach, wymienił chociażby kierowców. A każdy, kto zna rynek ten wie ile może taki zarabiać. 15-20 koła możesz zrobić w miesiąc, jak lubisz
@stdmat: a tęczowi podjarani bo zojdberg to napisał. Co z tego, że jego wypowiedź to manipulacja dla biedy umysłowej, co nie potrafi poddać w wątpliwość krótkiego tekstu pisanego. No ale niektórym wystarczy fakt, że na Mirko nie ma "informacji nieprawdziwej", to można plusowac bezrefleksyjnie.
@Dambibi nie wiedziałem, że wystarczy wejść na pustą działkę i pomalować i masz mieszkanie w stanie deweloperskim. Od zawsze robię to źle :(