Wpis z mikrobloga

@Dambibi Wczoraj zrobiłem coming out jako zandbergista, ale uczciwie muszę przyznać, że te dane nie odzwierciedlają realnego wynagrodzenia w tym zawodzie. W budowlance jednak sporo pieniędzy idzie pod stołem. Co nie zmienia faktu, że Mentzen jest zupełnie oderwany od rzeczywistości z tym swoim "gdybyś się uczył i wcześniej wstawał, to byłbyś Elonem Muskiem".
  • Odpowiedz
@Dambibi: Czerpię sporą dozę beki z faktu, że Konfederacja stara się uchodzić za partię "młodej, wykształconej inteligencji", a jej główny ideolog odwołuje się do etosu robotniczo-chłopskiego xd
  • Odpowiedz
@Dambibi: Tak, malarzem może zostać każdy idiota - nawet Zandberg czy Klimasara, a i za 2700 na rękę chętnych jest wielu.
Jednak nie każdy malarz może dostać w spadku mieszkanie w Warszawie warte ponad 1mln złotych przy cenach 10000PLN/m2 jak Zandberg.
  • Odpowiedz
@Dambibi: lol gościu zestawił medianę ogólnokrajowa z najdroższymi cenami za metr w Polsce, a Ty lyknales( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podpowiem Ci w wawce się lepiej zarabia niż w innych miastach.
Po drugie metzen nie mówił tylko o malarzach, wymienił chociażby kierowców. A każdy, kto zna rynek ten wie ile może taki zarabiać. 15-20 koła możesz zrobić w miesiąc, jak
  • Odpowiedz
@stdmat: a tęczowi podjarani bo zojdberg to napisał. Co z tego, że jego wypowiedź to manipulacja dla biedy umysłowej, co nie potrafi poddać w wątpliwość krótkiego tekstu pisanego. No ale niektórym wystarczy fakt, że na Mirko nie ma "informacji nieprawdziwej", to można plusowac bezrefleksyjnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dambibi nie wiedziałem, że wystarczy wejść na pustą działkę i pomalować i masz mieszkanie w stanie deweloperskim. Od zawsze robię to źle :(
  • Odpowiedz