Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Czy jest dla mnie ratunek jesli biedronka naliczyła mi pomidorki koktajlowe za 18.99 których ani nie miałam w koszyku ani nie było takiej możliwości żeby zostało od osoby za mną w kolejce gdyż takowych nie otrzymałam w ogóle i raczej bym się zorientowała wkładając je do reklamówki jelsi byłyby zakupione w ilości odpowiadającej 18.99 xD jestem jednym studentem to dla mnie dużo pieniędzy xD

Zorientowałam się że mam je naliczone jak już dotarłam do domu i zaczęłaam analizować paragon.
#pytanie #biedronka
  • 39
@apsikapsik: Zadzwoń może na ichnią infolinię, czy coś takiego, ale wydaję mi się, że trochę już za późno na dochodzenia tego typu. A kurde, żałuj, że skoro zapłacone, to nie wzięłaś, bo te koktajlowe dobre są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zgnile_mango: dokładnie. Mi raz przez przypadek nabili 2 sztuki jednego produktu. Zauważyłem to dopiero w domu. Poszedłem następnego dnia, powiedziałem o co chodzi, pan z ochrony sprawdził nagranie i było po sprawie.
@apsikapsik: raczej zostanie to po prostu sprawdzone czy kupiłaś czy nie i tyle. Jakby tam było coś przeoczone za większą kasę to nabiją ci nowy paragon, a tak to nawet nie zauważą.
Takie sprawdzanie to normalna rzecz bo to się zdarza i można iść spokojnie powiedzieć.
Idziesz do biedronki, prosisz kierownika, mówisz co się wydarzyło. Sprawdzają na kamerach i cyk. Zwrot hajsu


@apsikapsik: muszą. Nie sraj sięz bokiem. Wbijaj od razu do biedry. A czego Ci brakuje na paragonie? Bo pewnie pomyliła osoba na kasie kod z czymś innym na zamiankę.
@apsikapsik: kasjerki czesto maja pod reka cos co sobie nabijaja a potem biora. Najczesciej mlode osoby placace karta, bo takie najczesciej nie biora nawet paragonow ani nie licza co ile kosztuje, a nawet nie patrza na terminal ile pokazuje i ile im z konta wzielo, a janusze i grazyny koduja kazda cene a potem studiuja paragon. Ja juz sie nacilem w zabce jak mi nabila cappucino ktorego nie bralem oczywiscie to