Wpis z mikrobloga

Geje mają o wiele łatwiej niż incele (wystarczy na tinderze zmienić preferencje i już dostajesz w pytę matchy od innych gejów) a mimo to lewica zamiast stawać po stronie słabszych to staje po stronie uprzywilejowanych seksualnie gejów
#przegryw #blackpill #lgbt #bekazlewactwa #4konserwy
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NonOmnisMoriar:

Dobrze wiesz do czego pije. Na tinder/grindr przeciętny homo nie będzie miał problemu umówić się na spotkanie, będzie miał wielu chętnych na zapoznanie, jak jest w przypadku przeciętnych hetero chyba wiemy.
  • Odpowiedz
No dobra, a teraz wyobraź sobie homoseksualistę, który jest prawiczkiem mimo woli, bo żaden nie był nim zainteresowany. To możliwe?


Jeśli ktoś ma większe ambicję niż dwa razy starszy od niego koleś, to tak, to jak najbardziej możliwe i nawet takich znałem. Tak jak ktoś mówił wyżej, jak chcesz umówić sie na ruchanie z workiem na głowie to nie ma problemu, tylko że większości ludzi chyba nie o to chodzi. Równie dobrze
  • Odpowiedz
@WachaczStopek_01-: na grinderze nawet jak nie masz nic w profilu to dostaniesz 10 propozycji seksualnych. Nie wiem co sie stanie jesli masz cos w profilu XD chocby zdjecie. xD geje maja lepiej niz hetero. Podobnie lesbijki. Wydaje mi sie jakby to bylo cos na zasadzie zwierzecego pociagu po prostu dla jakiegos ruchanja? a te hetero relacje sa oparte bardziej na czerpaniu z kogos jakis korzysci i zwiazkach. Jakby heteroseksualnosc byla
  • Odpowiedz
@VernonCape W pytę matchy może i dostaniesz, problem w tym, że 90% z nich jest albo od ludzi, którzy przesuwają wszystko na prawo i weryfikują dopiero potem, albo podstarzałych zboków, którzy myślą tylko o jednym, ale nikt ich nie chce, bo są podstarzałymi zbokami. To nie jest żadne uprzywilejowanie, wyobraź sobie jakbyś miał masę matchy, ale od otyłych pań po 50.

Kiedy ustawiłem sobie przedział w podobnym do mojego wieku, lajkowałem
  • Odpowiedz
@Zralok

Jeśli nie jesteś super przystojny, bogaty czy nie masz olbrzymiej knagi to raczej nikt nie będzie się z tobą bawić w monogamię. A jeśli nawet ktoś zechce to raczej na chwilę. Pedały są głupie jak but, nie przekonasz mnie byśmy byli lepsi od kobiet w kwestiach związkowych


To, że masz jakieś problemy w związkach, nie oznacza, że wszyscy geje je mają. Jeżeli ktoś ma wartości, jest inteligentny i stawia wysoko
  • Odpowiedz
  • 0
@Ekspert_od_niczego propagandowe badania mnie nie przekonuja. Opieranie opinii o swoje otoczenie jest błędem, ale wiara w jakieś ankiety robione cholera wie gdzie i pod z góry określoną tezę są w porządku

Dzięki za couching z d--y, ale obawiam się że w ogóle nie rozumiesz o czym piszesz
  • Odpowiedz
@Zralok Dziękuję za bardzo kompetentny argument, podparty dowodami i rzeczowym odnoszeniem się do słów oponenta xDD.

Serio nie stać cię na nic lepszego? Może byś się odniósł do meritum? Czemu niby jestem psychiczny? Bo nie lubię patologii?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ekspert_od_niczego jesteś psychiczny bo:
- moja PRYWATNA: opinia geje są rozwiązli i ciężko o monogamiczny (zgodnie z definicją tego słowa) związek. Nie sądzę, jak pisano wyżej, by geje byli mniej hipergamiczni niż kobiety

-twoja reakcja: mam iść do psychologa, bo masz wyniki ankiety z katedry gender studies jakieś skrajnie lewicowej uczelni, które udowadniają, że pary homo są szczęśliwe.

Czy ja w ogóle pisałem, że pary homo płaczą z rozpaczy Ty się kłócisz sam ze
  • Odpowiedz
@Zralok

moja PRYWATNA: opinia geje są rozwiązli i ciężko o monogamiczny (zgodnie z definicją tego słowa) związek. Nie sądzę, jak pisano wyżej, by geje byli mniej hipergamiczni niż kobiety


To nie jest opinia, tylko nieprawdziwa informacja.
  • Odpowiedz