Wpis z mikrobloga

@VernonCape: Coś w tym jest, jak ustawiłem sobie na tinderze mężczyzn do sprawdzenia jak to by wyglądało, to sporo lajków mi wybiło, a od kobiet dostaje niewiele, w porównaniu z tym co otrzymałem od chłopów to żałośnie mało. Ale no nie jestem gejem.
  • Odpowiedz
  • 2
@VernonCape Rozbawiłes mnie. Jak jesteś przystojny to jasne że masz matche. Gorzej jak jesteś przeciętniakiem - zostają ci do wyboru same odpady, ewentualnie ktoś złapie się na szybki seks, co jest spoko o ile tego właśnie szukasz. Nie wiesz o czym piszesz
  • Odpowiedz
  • 5
@VernonCape nie wiesz po co cie lajkowano. Przede wszystkim pomimo tego, że "u nas" Tinder uchodzi na najgrzeczniejszy portal, to i tak zazwyczaj chodzi tam o seks. Poza tym wielu kolesi przesuwa kogo popadnie, a selekcji dokonuje dopiero wśród par. Mi nie odpisuje połowa par i znajomi mają podobnie doświadczenia. Seks znaleźć bardzo łatwo, z tym się zgodzę. Gorzej jednak gdy chciałbyś kogoś na poważniej. Jeśli nie jesteś super przystojny, bogaty czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zralok:

Czyli podobnie jak na rynku matrymonialnym heteroseksualnych mężczyzn, no oprócz tego, że przeciętniak o przygodny seks ma bardzo trudno.

@NonOmnisMoriar:

Chodzi chyba po prostu o to, że przeciętny homoseksualny facet ma dużo łatwiej znaleźć partnerów seksualnych odpowiadających swojej orientacji niż przeciętny heteroseksualny i to jest fakt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NonOmnisMoriar:

Kiedyś tak pewnie było, ale teraz w dobie aplikacji randkowych i specjalnych eventów/placówek przeznaczonych dla osób nieheteroseksualnych to chyba nie jest problem.
  • Odpowiedz