Wpis z mikrobloga

To niesamowite, jak kiedyś słyszałem że mecz komentuje Borek to robiło mi się dobrze na serduszku, a teraz jak słyszę tego mitomana to mnie cringe bierze
To jego przekonanie o swojej nieomylnosci, to jak czyta niektóre nazwiska, bo on wie lepiej, bo dzwonił do znajomego i wie lepiej jak się czyta, to jego formacja drużyny czytana zaczynając od bramkarza xD
Po prostu tak mi zbrzydł jego komentarz i ogólnie jego osoba, że to jest niepojęte
#mecz #pilkanozna #kanalsportowy
  • 19
@Anck-Su-Namun: mam tak samo, dopóki nie śledziłem jego internetowej działalności, to wszystko było w porządku, ale przez jego dziwny sposób ekspresji (łapanie za ręce, sprawdzanie czy na pewno wszyscy się śmieją z jego tekstów, powtarzanie zwrotów bliskoznacznych - np. uplastycznić, uzmysłowić itd., wtrącanie się w anegdoty i przekonanie o tym, że najlepiej się wie jak dane słowo się wymawia czy robienie sobie żartów z wymowy nazwiska xD) kompletnie nie mam ochoty
@SortowNIKT: No bo bramkarz i tak musi być, więc nie ma potrzeby go wymieniać, jest to takie skrótowe.
Ja na przykład mam tak z przyzwyczajenia, że jak ktoś zaczyna czytać taktykę od 1-... to mam w głowie, że co oni kurde grają z libero? xD Poza tym koronnym argumentem jest to, że nawet w FMie nie zaczyna się taktyka od "1-...", tylko od formacji obrońców ( ͡° ͜ʖ ͡
@burbonek7: Nie, jemu palma nie odbiła. Borek jest jaki jest ale zauwazyłem, że ostatnimi czasy jest niesamowity hejt za niego na dobrą sprawę za nic. #!$%@? się do niego zeby się tylko #!$%@?ć. Nie pasuje wam że ma ubraną koszulkę w nie waszym ulubionym kolorze, nie pasuje wam że inaczej zaakcentuje, że użyje słowa które wam się nie podoba, że złapie kogoś za rękę, że umie składać inaczej zdania niż wy
Mati zawsze taki był, po prostu teraz gdy mamy te wszystkie Kanały sportowe, quizy itp to bardziej widać jaki jest w rzeczywistości


@SortowNIKT: dokładnie. Kiedyś go bardziej szanowałem, teraz się rozmienił na drobne