Wpis z mikrobloga

trader21


@2xpapanalepiku: Hej, z ciekawości włączyłem tego tradera21, gdzieś tam mi kiedyś przemknął na YT i słucham - Trader21, jego wizja rynków i pomysły inwestycyjne na kolejne miesiące

Nie bierz tego do siebie, ale mam wrażenie, że pomimo tego, że nieźle/spójnie się wypowiada + dobrze się go słucha, to koleś jest po prostu głupi, ale tak głupi u podstaw wiedzy ogólnej.
Sypie jakimiś bzdurami o covidzie (że śmiertelność jak przy grypie i 99% osób umiera przez ciężkie choroby, a wpisują to w covida - bardzo wąska perspektywa i twierdzenie, że specjaliści i lekarze wiedzą mniej od niego.. Ale to
  • Odpowiedz
Co do samego inwestowania to łatwo mówić o pożyczaniu i ładowaniu kasy w giełdę


@2xpapanalepiku: Nie zrozumieliśmy się, zdecydowanie nie jestem zwolennikiem brania kredytu i inwestowania na giełdzie, bardziej chodzi o sytuację gospodarki, firm, startupów. On w nagraniu mówił o kredytach w skali globalnej, nie giełdowej.

ja patrzę na ludzi przez pryzmat tego co osiągają. Próbuje przełamać swoje myślenie bo nie da się rozwijać mając silne ugruntowane stanowisko i przy tym coraz bardziej otępiały umysł. Trader21 to biznesmen przede
  • Odpowiedz