Wpis z mikrobloga

@pafeo: Nie wiem co jest nieprawda. Nie oglądałem tego materiału. Nigdzie nie napisałem ze w tym filmie coś jest nieprawda. Mzoesz mi pokazać w którym miescju stawiam taka tezę?
Za to Mogę ci podać multum przykładów kłamstw i manipulacji jakiś dopuscil się szymcio w innych filmikach. Nawet jeśli w 25% filmów kłamie to i tak uważam ze należy tego szkodnika jak najbardziej odcinać od nowych i starych widzów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@norivtoset:

Za to Mogę ci podać multum przykładów kłamstw i manipulacji jakiś dopuscil się szymcio w innych filmikach. Nawet jeśli w 25% filmów kłamie to i tak uważam ze należy tego szkodnika jak najbardziej odcinać od nowych i starych widzów.

Mógłbyś podać przykłady, jestem ciekaw i może da mi to do myślenia przy oglądaniu jego filmów
@Garztam: Super. Ogólnie i wojna ideii jak i szymon mówi to kanaly symterystyczne co nie zawsze jest złe, ale w jego przypadku jest. Prócz tego szymon jest zapatrzony w patersona co nie jest dobrą oznaką. Co mogę powiedzieć dobrego o nim to, że czasem potrafi zaprosić gościa,ktory jest merytoryczny i faktycznie zawiązuje się ciekawa dyskusja.