Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na antenie 357 Pan Kuba spytał się słuchacza i słuchaczy dlaczego w ogóle patronują stacji? Ja z przyjemnością odpowiem za siebie, ale i chętnie posłucham Was:
#radio357 -> dla muzyki, dla Kuby, dla Marka, dla Stelmiego, dla Łukawskiego, dla Olszańskiego, Zozunia, 369 xD oraz wielu innych, których nie wymienię teraz bo chyba musiałbym wylistować wszystkich ;)
#radionowyswiat -> dla muzyki, dla Pana Wojciecha (chociaż trochę czasami mnie męczy formuła P. Wojtka i Mariana :P), Badacha, Raczka, Kydryńskiego itd ;)
Dla wyjaśnienia: wspierałem od początku RNŚ, ale trochę się obraziłem na nich z powodu polityki i olałem, ale po dłuższym przemyśleniu dorzuciłem jednak znowu kasę. Dyszka jednym, innym dwie - crowdfunding bejbe :D Ziarnko do ziarnka i zbierze się FM ;P
#radio #pytanie
acidd - Dzisiaj na antenie 357 Pan Kuba spytał się słuchacza i słuchaczy dlaczego w o...

źródło: comment_16137620776jODzHRPniWrBHAmk43gsl.jpg

Pobierz
  • 19
@acidd: ja się chyba zabiorę i jakąś dyszkę czy dwie się na 357 dorzucę.
Trochę zgrzyta mi tylko jak zapraszają gości i najpewniej przez fakt, że nie siedzą w studio i opóźnienie jakie występuje na łączach, redaktorzy trochę się wcinają, a czasami przerywają gdzieś w środku zdania czy myśli i albo "wrócimy za chwilę" albo "dziękujemy bardzo, naszym gościem był..." tak to trochę nieprofesjonalnie brzmi. Telefony od foliowych słuchaczy to oddzielny
@Dru_Gru: xD że tak napiszę: gdybym Ciebie bardzo nie lubił to bym nie pamiętał co pisałeś ;)
love :*
ps. co nie zmienia faktu, że jak czasami Badach zacznie się jarać jakimś egzotycznym jazzem albo innym wynalazkiem to wychodzę na taras na dodatkowy oddech ;)
wcale nie uważam, że 357 to radio dla boomerów :P


@acidd: Jestem staruchem, ale audycje Malinowskiej mnie wciągnęły. Żona patrzy jak na wariata.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wspieramy z Żoną za całokształt, za dużo wymieniać.( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Zaplanowałem sobie ograniczenie palenia. Paczka = kwota na patronite. Może uda się rzucić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@acidd czy istnieje możliwość słuchania audycji z 357 w formie podcastów już po wyemitowaniu ich na żywo? Ostatnio wchodziłem na stronę i nie widziałem takiej możliwości, jest to tak samo jak w RNŚ dostępne tylko dla Patronów? Bo w ogóle z tego co pamiętam to tak było w tym ich pierwotnym planie że najpierw właśnie platforma podcastowa i pojedyncze audycje a dopiero potem radio na żywo.