Wpis z mikrobloga

@Fucktyczniee: Siedział przez lata w celi z chłopami i widać że jest miękką fają. A teraz porównaj to z kontaktami zadbanego lekko ponad 30 letniego chłopa, który przyciąga i młode i stary baby na ulicy. Idziesz obok i się baby za tobą obracają i zagadują, aż ci jest głupio. A to tylko dzięki temu że masz kochająca kobietę która o ciebie dba i to jej zawdzięczasz swój wygląd bo cię stroi
Siedział przez lata w celi z chłopami i widać że jest miękką fają


@AmigaOS: A wiesz czemu siedział? Bo jest kryminalistą i okradał niewinnych ludzi. Tfu na tego patusa, na konona zresztą też
@tusk: I bardzo dobrze, to jest za mała kara. Ja bym #!$%@?ł dłonie lekko ponad nadgarstkiem i kazał sypać solą z cytryną. A dalej ro niech się dzieje co chce może te kikuty sobie w dupę wsadzić.
@AmigaOS o czym ty do mnie mówisz człowieku xD. Nigdy żadnego donejta nie wysłałem, mam magisterkę, pracuje w dużym mieście i jestem w stałym związku od 3 lat. Po prostu #!$%@? zielonko o wpływie kobiet na faceta. Facet sam potrafi o siebie zadbać i się ubrać, nie jest małym dzieckiem. 2/10 bo odpisałem