Wpis z mikrobloga

A w ktore? Ja troche zaluje znowu.. wymiany bnb na takie wlasnie rozne (jak akro, reef, zrx, 1inch) teraz sobie czekam glupio jak bnb tak pieknie rosnie.
@Zupencja: BNB to już mi poleciał najbardziej a kupiłem go na launchpada i ogólnie zostawiam.
Reszta to HOLO/HOT, ARK, rvn, Reef a to jakieś gówno, TRON tak samo, bardzo dużo NEO xD
Miota, vechain no kuźwa dalej nie piszse bo chyba wszystkiego po trochu
@Eldricht: Ok rozumiem.

1. Czyli liczysz na to, że w przyszłości jeszcze bedą IPO dla tokenów innych niż np. SFP i wtedy będziesz się zapisywał?
2. Rozumiem, że za IPO też się płaci w BNB?
3. Gdzieś czytałem, że trzeba mieć co najmniej 100 BNB, czy to wciąż warunek wymagany do zapisywania się na IPO?
@TheHatefulCoder: dziś był debiut DODO :) (to nie launchpad, a lauchpool, ale zasada działania zbliżona)
BNB robi jeszcze kilka innych rzeczy: obniża ci prowizję za transakcje i z tego co widzę, jest preferowaną walutą przy farmingu. A, no i rośnie jak poje***, wczoraj żałowałem, że nie kupiłem go więcej za 130$, dziś żałuję, że nie wszedłem po kule za 200$ :)
O launchpadzie/poolu fajnie pisze @radziohan np tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/55636697/czesc-jakis-czas-temu-pisalem-o-binance-launchpool/
@TheHatefulCoder: Ja o IPO nie pisałem, jedyne co to klikałem klikałem i wyklikałem na binance jakąś nową walutę przez przypadek i tak bez wchodzenia w szczegóły sobie wymieniłame na BNB które wówczas było tanie :)
Ale ktoś polecał na tagu grupe FB na której podawano z analizą nadchodzące IPO z potencjałem.