Wpis z mikrobloga

Co sądzicie mirasy o moim składzie? Zastanawiam się co by tu jeszcze ulepszyć i na co zacząć zbierać, bo wczorajsze SBC na El-Shaarawiego skutecznie wyssało moje oszczędności i fodderów (ale i tak polecam, mimo że wcześniej miałem niewiele gorszego na papierze Delofeu).

- Na lewą obronę nie chcę wydawać fortuny na Hernandeza, a Dalot jest ok,
- na prawej Peres dostanie niedługo upgrade (a może i więcej, jeśli Romie pójdzie dobrze w UEL).
- Larsson jest mega szybki i strzela jak szalony zwłaszcza przy kombinacyjnej grze, chociaż dość łatwo traci piłkę,
- Khedira na papierze wygląda średnio, ale lubię mieć takiego kloca do zadań defensywnych, poza tym ma ładnie wyrównane staty, ale czuję że za jakiś czas trzeba będzie go wymienić, jeśli drużyna ma się rozwijać
- Gomez jest super, ale denerwuje mnie, że trzeba go zmienić w 60 minucie, bo już jest głęboko żółty, Dybala też gdzieś koło 75 minuty
- Lozano chcę zostawić na prawym skrzydle, 98 szybkości robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem żeby może jakoś uszczelnić defensywę, ale nie mam za bardzo pomysłu. A może po prostu zostawić jak jest, zbierać hajs i czekać na ciekawych piłkarzy/sbc?

#fut #fifa21
Currrywurst - Co sądzicie mirasy o moim składzie? Zastanawiam się co by tu jeszcze ul...

źródło: comment_1613729501iuxZ9i3d8RjuQZgQokpNdb.jpg

Pobierz
  • 14
@Currrywurst: nie obraź się Mireczu, to nic osobistego, ale z jednej strony mnie to trochę śmieszy a z drugiej może nawet trochę Cię podziwiam, że chce Ci się bawić w jakieś analizy i kombinowania w gierce, gdzie od jakości składu zależy może jakieś 5% końcowego sukcesu ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolejne 5-10% to skill, a cała reszta jest losowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VollejwJaja: FUT Web App ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pernikovy_tatko: może i masz trochę racji, ale często się zdarza, że po zakupie jakiegoś gracza kompletnie zmieniał mi się styl gry, lub zacząłem więcej wygrywać, bo był np. szybszy niż poprzednik, albo miał świetne podania. Podobnie z taktyką - dopiero od tej fify, po zakupie Larssona i zmianie na 4-3-3 gram często wrzutkami i bardzo często wpadają mi
@Currrywurst: standardowy schemat, już od wielu edycji wstecz można było to zauważyć jak masz nowego zawodnika/zawodników, na początku gra się super, czuć różnicę, po czym przychodzi seria meczów gdzie nagle ta nowa karta zaczyna się kopać po czole i gra Ci się ogólnie gorzej niż składem ovr 77 takim jak się używa w tych towarzyskich Managerial Masterpiece ( ͡° ͜ʖ ͡°) zależność tą można dosyć łatwo wytłumaczyć
@Zwierzak24: przez pierwsze kilkadziesiąt meczy strzelał średnio po 3 gole, teraz lekko siadł ale nadal daje chyba najwiecej jakości do drużyny spośród tych piłkarzy co mam. Zajebiscie szybki, dobrze się ustawia, super gra głowa pomimo ze niezbyt wysoki, super strzał, niezle podanie, ale musi stać z przodu, bo łatwo mu odebrać piłkę. Jak dla mnie to i tak najlepsza z ikon, którymi gralem i było warto.
@Currrywurst:
Nie wiem jak wygląda skład w grze, ale za Larsona dałbym Cristiano, ideadlnie pasuje a powinien być lepszy, chyba, że to niewymienna ikona.
Na LO Hernandez niby drogi, ale wydaje się być zdecydowanie lepszy od Dalota, bardzo nie lubię przeciwko Theo grać, więc chociaż SIF byłby w pytę
Ja osobiście jak gram odmianą 4-3-3 to muszę mieć dwóch pomocników Box to Box a Ty masz Dybalę i Gomeza i tylko