Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@defoxe: jedni i drudzy debile. Pianina nie da się ściszyć, #!$%@? to że kilka pięter słyszy.
Gdyby tylko ludzkość wynalazła elektroniczny odpowiednik, taki z regulacją głośności i możliwością podłączenia słuchawek...
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: tam uj z owczarkiem i bernardynami. Podobno jak wielką płytę budowali i wieś się do bloków wprowadzała, to i kury potrafili trzymać, słyszałem też o krowach (trzymali w piwnicy w tych boksach a w dzień goniły pod blokami). W sumie niektórzy tradycję kultywują do dzisiaj ( ͡- ͜ʖ ͡°)

Pokój, jak pokój, pianino jak pianino... Dobrze, że w tagach #pozar bo się zastanawiałem co ta Julka
defoxe - @Megawonsz_dziewienc: tam uj z owczarkiem i bernardynami. Podobno jak wielką...

źródło: comment_1613722058ow3xSTJ4dVt79vjUmGZ3jq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@padobar: faktycznie teraz nie chciałaby sąsiada z pianinem, aczkolwiek mam przyjemne wspomnienia z dzieciństwa gdy gra na pianinie sąsiadki niosła się po kamienicy. Przynajmniej troje sąsiadów miało taki sprzęt + u mnie w domu też stało (mama uczyła się grać za dzieciaka) wiec możliwe, że to pozostałość po jakiś "dawniejszych czasach i ich rozrywkach". Nie pamiętam też, żeby komuś to wtedy przeszkadzało (aczkolwiek sąsiadka grała ładnie).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@padobar: też mam i co, nie mogę? Co prawda nikt nie gra, bo nikt nie potrafi, ale wolałbym dźwięk pianina niż sebiksa #!$%@?ącego na pełnych garach gówno hiphop czy innych disco zenków.
  • Odpowiedz