Wpis z mikrobloga

Mi chodzi o reklamę WKLEJONĄ W FILM PRZEZ SAMEGO JUTUBERA i to najczęściej totalnie na #!$%@? byleby tam była XD widzę, że trochę was przerasta czytanie ze zrozumieniem


@Antlioon No mi też dokładnie o taką chodzi. I nie widzę w niej nic złego. Autor kanału nie ma wpływu na to jaką reklama wyświetli się przed filmem. Więc sponsora filmu umieszcza w filmie. CPM w Polsce jest naprawdę niski i właśnie takie reklamy
@brakloginuf: @Antlioon: Mityczni antyfani o których kiedyś w CDA czytałem xD

Nie chcesz widzieć reklam od twórców? Kopsnij im piątaka na Patreonie i większość udostępni ci wersję bez takich wstawek.

Głupi kanał z kompilacjami ciekawych zagrywek z konkretnej gry potrafi mieć 5 osób w składzie żeby poziom edycji był zadowalający, do wertowania tego co ktoś do nich wysyła też potrzeba ludzi.

Spokojnie znajdziecie podobne kanały do tego co oglądacie bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomislawniepelka: Pisałem o tym wyżej. @XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Ja również szanuje i popieram to, że coś tam sobie reklamują. No może poza lekiem na grzybicę pochwy bo od tego mam radio w aucie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#!$%@? jestem tylko jak odpalam jakiś film, przełączam kartę, mija sobie intro, trwa film i nagle JEEEEBUDU wpada właśnie taka reklama 5 razy głośniejsza niż audio w filmie ( ͠
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: Reklama na stronkach? W sensie, że wyświetlają Ci się reklamy w przeglądarce? Który mamy rok, 2005? XD
Nie oglądam telewizji.

Wale na mordę jedynie dzbanom którzy w dupie mają własnych widzów i szkoda im 2 minuty na ogarnięcie tego co, gdzie i jak dodają do filmu na którym zarabiają XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antlioon: Linus Tech Tips, JayzTwoCents, Hardware Canucks, Mietczyński, Mr. Mobile czy też Sseth robią fajne wstawki reklamowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)