Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gabewu: Ja od jakichś 12 lat obgryzam. Tłumaczę to sobie częściowo tym, że skoro nie mam lewej dłoni, to nie jestem w stanie ich sobie obciąć. Przyjemne z pożytecznym xD W dzieciństwie też rodzice smarowali mi tymi gorzkimi lakierami, ale gówno dawało.
@Gabewu: od dziecka obgryzalem, od jakiegos roku dbam bo zaczalem nosic bizuterie i ludzie zwracaja uwage na moje palce. Silna psycha i pilnowanie się jedyna skuteczna metoda. Ale widok ze w koncu masz paznokcie jak czlowiek wynagradza XD


Dokładnie too jest moją motywacją, nawet różowy pasek mówi że mógłbym coś zrobić z tymi palcami bo niby jestem przystojny a te paluchy psują efekt XD
I mają ostre końcówki więc sami wiecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gabewu: ja w dzieciństwie trochę obgryzałam paznokcie, ale chyba nie aż do takiego stanu. Nie wiem kiedy przestałam, może w okolicy gimnazjum/liceum? Obecnie tylko obgryzam jak paznokieć mi się przełamie, albo mam dużego zadziora. Wtedy skracam go do opuszka, żeby mnie nie denerwował (,) trzymam kciuki za ciebie ()
@Gabewu: Ja od jakichś 12 lat obgryzam. Tłumaczę to sobie częściowo tym, że skoro nie mam lewej dłoni, to nie jestem w stanie ich sobie obciąć. Przyjemne z pożytecznym xD W dzieciństwie też rodzice smarowali mi tymi gorzkimi lakierami, ale gówno dawało.


Odgryzłeś sobie całą dłoń mireczku?
@Gabewu: Tak, ja mam problem z obgryzaniem. Co prawda nie caly czas, ale mam epizody, gdzie nalogowo obzeram i skubie. Wczesniej przez pare lat mialem wzgledny spokoj: zdarzylo mi sie 'szlifowac' dlugie paznokcie zebami xD mialem takiego paluszka awaryjnego, ze jak mnie napad ie to tylko tego jednego moge gryzc xD i jak sie #!$%@? to najczesciej obgryzalem paznokcie xD ale tylko tyle o i le byly za dlugie, nie katowalem
Mam wrażenie że bardzo łatwo jest się tego oduczyć, tyle lat się zbierałem do kupy żeby tego nie robić, a i tak zawsze polegałem i w transie #!$%@? pazury .
W sumie to oprócz paznokci odgryzalem też skórki,a jak dorwałem te cykaczki do paznokci to nimi skracalem je na maksa, co naciąłem to odkrywałem zębami i albo gryzłem sobie, albo plułem tym jak najdalej się da xdddd
#!$%@? opie