Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mirabelki potrzebuje porady.
Skończony ekonomik, potem studia logistyka na większej prywatnej uczelni, w tym czasie gownoprace, po studiach #emigracja do pracy, powrót i 2 lata wegetacji z uwagi na stan zdrowia. Obecnie jest lepiej i chcę coś z sobą zrobić bo do 30 kilka lat. Próbować w Polsce np jakiś staż, od razu szukać pracy czy zagranica Niemcy, do których zawsze chcialem wyjechać. Język b2. Druga opcja to z wyjazdem przeczekać wirusa i sprobowac coś zdziałać w Polsce? Ciężko będzie dostać dobre stanowisko z brakiem doświadczenia? Co byście zrobili na moim miejscu?

#praca #pracbaza #logistyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602cfec8c81491000a1a41b4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@sabuliga: spedycja to gowno, nie musisz nawet kończyć studiów bo wystarczy, ze ogarniesz giełdę i tyle XD
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogarnij sobie staż w dziale logistyki w jakiejś większej firmie, jak będziesz ogarniał to potem mogą cię wziąć na młodszego specjalistę albo koordynatora ds łańcucha dostaw, nie bawisz się w giełdę bo zazwyczaj masz kontrakt z firma zewnętrzna, działasz sobie w excelu, sapie, odbierasz od Mirków, jak jest problem to
  • Odpowiedz
@sabuliga: wiem jaka jest kasa bo pracuje w logistyce ale nie w spedycji.
Nie wiem gdzie masz 10 tys na typowej spedycji, na początku dostajesz 2,5-3k na rękę, jeśli polapiesz kontakty na giełdzie i masz pierwszeństwo to wyciągniesz 5k, jeśli znajdziesz dużego kontrahenta to musisz założyć działalność i przejść na b2b, ale do tego potrzebna jest własna działalność, jako zwykły pracownik na spedycji nie zarobisz wiec niż 5/6k W SEZONIE.
  • Odpowiedz
@sabuliga: a budownictwo czy mechanika to nie te kierunki co medycyna czy prawo XD nie widzę sensu dalszego pisania z gościem co twierdzi, ze w spedycji zarabia się 10k a jego wiedza co do specyfik pracy ogranicza się do bezsensownego porównania zupełnie odmiennych kierunków studiów elo
  • Odpowiedz