Wpis z mikrobloga

@Skowyrnie: co to zmienia jeśli puściłbym mniej niż 500 000? Ale jestem wk*rwiony na tę gównoplatformę. Podejrzewam, że pewnie jeszcze dzisiaj sporo odbije ale zawsze sprzedaż na górce i odkup po korekcie = profit, a dzisiaj byłby spory.
@antc111: co może być złego w sprzedaniu drożej, a kupieniu taniej? Już podwoiłem tak liczbę akcji, które posiadam. Gdyby wbrew moim przewidywaniom wzrosło zamiast spaść to mogę poczekać, w czym problem?
@nvi: w punkt, co z tego że masz więcej akcji jak wartość spada ? Niestety z spekulacji idealnej wyszedł klops a hcmc tak świetnie się zapowiadało
@antc111: po 10% spadku kiedy cały rynek jest dzisiaj czerwony stwierdzasz, że wyszedł klops? Ciekawe. W skali miesiąca jest 340% na plusie, w skali tygodnia niewielki ale nadal plus. Nie uważasz, że wykres jest dużo zdrowszy niż dla hajpowanych spółek typu GME? Mamy korektę, papier się trochę wyleszczy i będzie powrót do trendu wzrostowego. Sam nie liczę na niewiadomo co ale jeden cent wydaje się być w zasięgu. Pożyjemy, zobaczymy natomiast
@Sir_Lucifer: czy Ty jesteś normalny ? Przecież liczba akcji w obiegu to 194mld jak to pójdzie na kilka centów będzie cud, a co mnie rynek na czerwono jak to jest spekulacja i jeden zły news i bananowe oskarki z Ameryki uciekają, wyjdź z zyskiem zapomnij ja już tak zrobiłem kilka dni temu po spadku z 0.0064 chyba przy 0.0054 wyszedłem z dobrym zyskiem, chyba że załadowales się za 20 dolców to
@antc111: kto mówi o kilku centach? Dobrze wiem ile jest akcji i jaki jest market cap. Napisałem, że JEDEN cent jest w zasięgu. Nie przypisuj mi proszę wiary w jakieś cuda, o których nie wspominałem.
@Sir_Lucifer: chciałbym się mylić ale już nawet centa nie zobaczysz, nie doczytałem o jednym cent, a Ty że nic nie pisałem o panice a o spalonej akcji day traderzy wyleszcza ulice i ulica zamknie z strata na początku sam liczyłem na kilka centów bo ten market cap 6 mld był do zrobienia na hype