Wpis z mikrobloga

Szukałem pudełka na pierdoły, znalazłem fajne w kształcie serca, otwieram, a tam 100 zł xD
Najlepsze jest to, że po namysłach, po co włożyłem kiedyś do pudełka 100 zł, przypomniało mi się, że zrobiłem to pijany około 2 lat temu i włożyłem je po to, żeby o nim zapomnieć i kiedyś znaleźć, jestem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#coolstory #heheszki #pieniadze
myszczur - Szukałem pudełka na pierdoły, znalazłem fajne w kształcie serca, otwieram,...

źródło: comment_1613567273DoAZN3Ai6LWjgzH9YTUgRR.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@myszczur: Też tak kiedyś robiłem ale raczej 10-20zł za gówniaka. Teraz tak robię z trawą. Kupuję wiecej i od razu chowam z 1-2g i potem zapominam. A jak znajduję przypadkowo to jest takie zajebiste uczucie, jak wtedy, gdy po przebudzeniu na kacu odkrywam że zostało mi jedno albo dwa piwa.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@myszczur: wierze, wierzę - ja tak zawsze znajduję w kurtce zimowej jakis szmal + nie oddane skipasy po 10 zeta sztuka. Moja różowa w zimowej kiedyś znalazła 400 ziko, to był dopiero jackpot :D
  • Odpowiedz
@krucafiks: dopowiesz ? Co ma karnisz do żarówki ? Karnisz - wiesza się na tym zasłony czy tam firany. Wsadził do rurki (karnisz zazwyczaj) i zobaczył wymieniając żarówkę ? Czy Ci się żyrandol z karniszem pogrzmocił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@myszczur wcale nie jesteś #!$%@?, ja też tak czasem robię z różnymi rzeczami i też czasem po pijaku, a to piwko sobie gdzieś schowam a to kaskę, potem cyk na dobite jeszcze browar albo cyk kaska na paliwko gdzieś skądś się weźmie, dobry jest z tym temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz