Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy uważacie, że wasz pierwszy poważny związek (dłuższy, z większym ładunkiem emocjonalnym, inicjacją seksualną) mocno wpływa na wybory przyszłych partnerek/partnerów? Czy np. nie jest tak - że poniekąd szuka się kogoś podobnego? Ale ma się nadzieję, że tym razem lepiej to się skończy? Ciekawi mnie to, czy przypadkiem pierwszy związek ma silny wpływ na nasz tzw."gust".

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602c59b9759204000a526b8d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
EleganckiOnkolog: Dużo zależy od tego jak wyglądał ten związek. To, że widzisz tutaj podzielone zdania wynika z tego, że każdy z nas wyniósł różne doświadczenia z pierwszych poważnych relacji. Na pewno czegoś nas nauczyły, zgromadziliśmy doświadczenie, ale nie traktowałbym tego jako jedynego źródła praktyki w związkowym obyciu. Na pewno jest to pewien wyznacznik, mniejszy lub większy co zależy od tego jaki to był związek.
Możesz mieć kiepskie wspomnienia i szukać przeciwieństwa
Mija: Na mnie wpłynął bardzo, ale w drugą stronę. W wieku 16 lat byłam zakochana w koledze kuzyna i nie traktował mnie dobrze. Trzymanie za rękę, pocałunki, zaproszenie na studniówkę myślałam, że jestem ważna. Dopóki nie zaczął być chwiejny i nagle zachowywał się jakbyśmy byli sobie kompletnie obcy. Czarę goryczy przelało mylenie mojego imienia z inną, okazała się równie "ważna" . Wtedy tak zabolało, że obiecałam sobie, że nie pozwolę nikomu