Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: Tak, jest za słaby i pewnie specjalnie pracuje na obniżonym napięciu zasilania. Trzeba dać na tyle niskie napięcie żeby się nie spalił jak go na długo zatrzymasz. Żeby zwijać paragon dużo siły nie potrzeba więc bez problemu można tak zrobić. Jeszcze lepiej ograniczyć natężenie prądu a nie napięcie. Wiele zasilaczy warsztawowych to umożliwia. A jak się uprzesz to możesz też zrobić większą przekładnię i taki mechanizm jak w zegarze,
  • Odpowiedz
@billy0o: wstępnie myślałem o 100zł, moze 150zł jak będzie to zasadne.

W ecommerce klientom wysyła się faktury w PDF a potem je fiskalizuje sie na kasie fiskalnej. Paragon zostaje w firmie. Robi sie straszny balagan gdy go sie nie zwija.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Generalnie to by Trzeba wyciągnąc części z istniejącej kasy do tego trzeba kasę posiadać żeby przetestować gotowe urządzenie jak bym się podjął tego zlecenia to nie dla kasy ale za 150 zł to się części nie wrócą Silnik pewnie można czegoś wyciągnąc ale Szpula i przekładnia no nie wiem
  • Odpowiedz
ale Szpula i przekładnia no nie wiem


@billy0o: Drukarka 3D. Pewnie niejeden Mirek coś takiego za flaszkę zrobi. Ewentualnie druga flaszka za zaprojektowanie części. Albo tak jak już napisałem, klocki lego. To nie żart.

W ecommerce klientom wysyła się faktury w PDF a potem je fiskalizuje sie na kasie fiskalnej. Paragon zostaje w firmie. Robi sie straszny balagan gdy go sie nie zwija.


@Wychwalany: A można te paragony
  • Odpowiedz
  • 0
@4833478 jest cyfrowa i papierowa kopia. Drukarka nie zrobi cyfrowej bez wydruku papierowej. Ja papierowe wyrzucam do śmieci, ale zbieranie takiej długiej taśmy papieru z podłogi, ugniatanie i wpychanie do kosza to nieporozumienie.
  • Odpowiedz